Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

780_Chelsee_2017_Ultimate_Relaxation_man_600x400_72_RGB Masaj Havuzu Sırt Ağrısına İyi Geliyor

MASAJ HAVUZU SIRT ve BEL AĞRINIZI AZALTIR.

Masaj Havuzu Sırt Ağrısı – Hidroterapi işe yarıyor ve hatta sırtınızı iyi hissettirmekten fazlasını yapıyor. Yakın bir arkadaşım kronik sırt ağrısı çekiyordu. Bazen doktorunun tavsiye ettiği egzersizleri yapıyor ve ağrıları çoğaldığında ilaç kullanıyordu. Bir barbekü partisinde ona hidroterapinin iyi gelebileceğini söyledim. O da masajın iyi hissettirdiğini fakat gerçekten yarayıp yaramadığı bilmediğini söyledi.

Hidroterapi vücudunuzu olumlu etkilerle tetikleyerek ağrının azalmasına yardımcı olur. Sundance Spa gibi en iyi hidromasaj havuzu hidroterapinin esas unsurlarını birleştirerek sunar;

Sıcak Su kan damarlarının açılmasına, dolaşımın hızlanmasına ve kasların gevşemesine yardımcı olarak ağrıları hafifletir.

• Suyun kaldırma kuvveti vücut ağırlığınızı kaldırır, sert eklemler ve kaslar için rahatlama sağlar ve hareket kabiliyetini arttırır.

Masaj havuzu kas gerginliğini azaltır ve kan dolaşımını hızlandırır. New York Times’ın kapağında çıkmış yapılan bir çalışmaya göre tecrübeler göstermiştir ki masaj hücre iyileşmesi ve yenilenmesine yardımcı olur.

image Masaj Havuzu Sırt Ağrısına İyi Geliyor

 Sırt ağrısını azaltmak için koltukta rahat bir şekilde oturmak çok önemlidir. Sundance® Spa‘yı diğerlerinden ayıran en önemli özellik de işte budur; koltuklarımız farklı kilo ve şekillerdeki vücutlara uyum sağlamak için özel mühendislik ile üretilmiştir. Her koltuk vücudunuzu desteklerken aynı zamanda hidromasajın bir çeşidini ve yoğunluğunu sunar. En iyi hidromasajlı küvet koltukları kesinlikle belden boyuna kadar bütün sırt için tasarlanmış olmalıdır.

Hidroterapi ve sırt ağrıları ile ilgili daha fazla bilgi için, Sundance Spa’yı arayınız.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!