Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr


552605816747007315_GdzN9cs0_c 6 Kişilik Masaj Havuzu
Sundance® Spa Aspen

 880 Serisi ASPEN  $$$$

229 cm x 280 cm x 106 cm

Aspen, Sundance® Spa’nın en doruktaki masaj havuzudur.  Emsali olmayan Aspen™, dünyadaki en lüks taşınabilir bahçe jakuzisi olarak, şöhretini sürdürmeye devam ediyor.
Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Bütün dış yaşam eğlence merkezleri gibi ve tedavi edici özellikleriyle, Sundance® Spa’nın Aspen modeli, lüks olma sıfatını tek başına koruyor. Bu bahçe jakuzisine nasıl sahip olacağınızı keşfedin.  Fiyat talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Geceleyin, SunGlow™ LED ışık sistemi zarif şekilde tasarlanmış, bu geniş ve ferah bahçe jakuzisini ışıkla donatıyor. Yeni dizayn edilmiş ince görüntüsüyle, ayağa kalkmak üzere daha geniş bir ayak bölgesi oluşturulmuş, spa içinde ve ergonomik koltukların dışında daha kolay rahat hareket etmek için dizayn edilmiştir. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

Clearray-Active-Oxygen-Resmi 6 Kişilik Masaj Havuzu

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %99.9 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray-illustration 6 Kişilik Masaj Havuzu

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Yalıkavak-Bodrum-2_720x482 6 Kişilik Masaj Havuzu
Sundance® Spa Edison

680 Serisi EDISON  $$

214 cm x 214 cm x 92 cm

Edison Spa ile tamamıyla bir gevşeme yaşayabilmek için kendinize vakit ayırın. Edison™ spa hayatınıza girdiğinde neler olabileceğini keşfedin! Edison™ 6 kişi ve daha fazlasını rahatça ve konforlu bir şekilde ağırlayabilir. Edison™ spa deneyiminizi geliştirmek için Sundance® Spa Lüks Paketi (CL) ile birlikte gelir. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

Bu masaj havuzu sahip olmak isteyebileceğiniz şıklık ve fonksiyonelliğin hepsine sahiptir. Lüks standartlarımızın vazgeçilmezi olan paslanmaz çelik jetler Led aydınlatmaların ışıklarının yansıması ile ışıldar ve spanızı çok çeşitli renklere sokar. Bütün gelişmiş lüks özelliklerin kurulumları tamamlanmıştır. İşte bu yüzden aldığınız ilk andan itibaren tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, BLUEWAVE™ stereo sistem de kullanıma hazırdır. Bu, gelişmiş lüks dokunuşlar evinizde hiç yaşamadığınız deneyimlerin kapısını aralıyor. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Clearray-Active-Oxygen-Resmi 6 Kişilik Masaj Havuzu

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray-illustration 6 Kişilik Masaj Havuzu

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Fiyat talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

error: Content is protected !!