Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

SPA RENKLERİ ile bahçenizde uyumlu bir görünüm yaratabilirisiniz. Sundance® Spa‘nın parlayan kaliteli akrilikleri suyun içinde mükemmel bir şekilde ışıldıyor.

SPA RENKLERİ

SPA RENKLERİ ile bahçenizde uyumlu bir görünüm yaratabilirisiniz. Sundance® Spa‘nın parlayan kaliteli akrilikleri suyun içinde mükemmel bir şekilde ışıldıyor.

Bahçe jakuzinizde çeşitli renklendirmeler yaratmak için, mükemmel bir renk kombinasyonu buluncaya kadar koordineli yan panellerle tamamlanmış, zengin akrilik renkleri ve dokular arasından seçim yapın. Her jakuzinin akrilik kaplaması, eşsiz dayanıklılık ve ısı tutma özellikleri sunan, uzun ömürlü Rigid Bond™ uygulamamızla, yüksek kaliteli vakumla kaplıdır. SunStrong™ spa üst kapakları Sundance® Spa ile Backyards™ üretimlerindeki aksesuarları ile mükemmel uyumlu renklerde sağlam, UV ve Dış hava şartlarına dirençli bir malzemeden yapılır.

Sundance® Spa bahçe jakuzileri tarz ve çevrenize kolay uyum sağlamanızı kolaylaştırır. Her bahçe jakuzisi için hangi rengin uygun olduğunu belirlemek ve taşınabilir bahçe jakuzisi modelleri için lütfen detaylara bakınız.

Renk seçimleri ve bahçenizde nelere ihtiyacınız olduğu konusunda değerlendirmenize  yardımcı olmamız için bize ulaşın.

error: Content is protected !!