Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

truckload-sale Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sundance® Spa, ileri teknolojiye sahip, iyi dizayn edilmiş, dayanıklı ve tam donanımlı, taşınabilir bahçe jakuzileri üretir. Rahatlama, stres atma, kendini daha sağlıklı hissetme, dengeli bir yaşam standardı ve iyi bir uyku için yararlı; olağanüstü su terapisi yöntemleriyle, sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan, çevreye sadık bir firmadır.

garanti-sundance-spa Hakkımızda

1979 yılında A.B.D.’nin Costa Mesa, California bölgesinde kurulan ilk imalat tesisinden sonra, Sundance® Spa dünyadaki en büyük akrilik spa imalatçısı ve distribütörü olmak için sürekli büyümüştür. Sundance® Spa, ileri teknolojiye sahip, iyi dizayn edilmiş, dayanıklı ve tam donanımlı aksesuarlarıyla, taşınabilir bahçe jakuzileri üretir. Sundance® Spa bahçe jakuzisi ürünlerini, dünyada 70 ülkeden fazla, 1000’den fazla satış noktalarında bulabilirsiniz.

Sundance® Spa tüm dünyadaki satıcı ve teknisyenlerini , bir işin derinlemesine yönetimi ve teknik servis seminerleri düzenleyerek eğitir. Bu ilerleyen eğitim programları, Sundance® Spa bahçe jakuzisi aldığınızda size bilgili profesyonellerle çalıştığınızın kanıtı olacaktır.

Sundance® Spa’nın endüstrideki buluşlarıyla ilgili tarih cetvelini ve hikayesini görün.

error: Content is protected !!