Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzunun FaydalarıLady-Relaxing-e1505379035121 Masaj Havuzunun Faydaları

Masaj Havuzu Faydaları – Masaj havuzunda, sıcak suyun kaldırma gücü vücut ağırlığını azaltır, eklem ve kas üzerindeki basıncı hafifletir. Suyun kaldırma gücüne bağlı olarak vücut ağırlığının ne kadar azaldığını düşünüyorsunuz?

a) % 100
b) % 90
c) % 50
d) % 25

CEVAP….  b) % 90!

Suyun Kaldırma Gücünü Hisset… Sundance® Spa jetleri kasları, eklemleri ve basınç noktalarına masaj yaparken suyun sıcaklığı kan dolaşımını ağrıyı veya hasar gören dokuya artırmak için genişletir. Suyun kaldırma gücü vücut ağırlığınızı yüzde 90 oranında azalttığından, eklem ve kaslar üzerindeki baskı neredeyse tamamen ortadan kalkar.

Bir Spa tatili evde Sundance® Spa tedavisi ile başlar. Masaj Havuzları yatıştırıcı ve uyarıcı hidroterapi sağlayıcı olarak kabul edilmektedir. Masaj Havuzları ortamındaki ılık su ve masaj öğeleri, zihninizi boşaltabilir ve stresinizi azaltabilir sertleşmiş kasları da rahatlatabilir. İster işyerini ve aileyi dengelemek, ister kas kazalarından kurtulmak, ya da günün stresinden kurtulmak istiyorsanız, Sundance® Spa masaj havuzları gevşeme, şifa verici etkiler ve besleyici canlanma getiriyor.

Hidroterapi ve Sundance® Spa dış mekan jakuzilerinin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin. Sundance® Spa broşürünü ücretsiz olarak alın.

İlgili Yazı: Suları Almak: Dünyada Su Terapisi Hakkındaki Tarihi Bilgisi için Tıklayın.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!