Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Yorgunluk Atmak İçin Sundance® Spa Bahçe Jakuzisi Mükemmel

Yorgunluk atmak için Sundance® Spa Masaj Havuzu çok iyi geliyor. Sabahın erken saatlerinde uyanmakta ve bütün işleri halletmek için uğraşır halde buluyor ve kendimi yorgun ve gergin hissediyorum. Masaj Havuzunun günde 10 dakika yorgunluk atmak için kullanılması, vücudu, zihni ve ruhu dengeleyen inanılmaz bir işi yapabildiğini tespit ettik. İşte sonuçlar:

Sundance® Spa’nızda uzanın. Masaj Havuzu hidroterapisi bir egzersizin ısınma hareketleri safhasına eşdeğerdir. Sıcak su, sertleşmiş kasları egzersiz esnetme hareketleri için hazırlar ve tutulmuş eklemleri gevşetir. Vücudun esnemesi, kas sıkışması, ağrı ve yaralanmayı önlemeye yardımcı olur. Ayrıca insanı rahatlatıyor.

Cameo_couple_overhead-200x300 SUNDANCE® SPA'da Yorgunluk Atma

Uyumanıza yardımcı olması için hidroterapi işe yarar. Araştırmalar, sıcak suyun kaldırma gücü ve hidromasajın, uykuya dalmayı ve gece uykuda kalmayı kolaylaştırdığını gösteriyor. Masaj Havuzu hidroterapisi kan dolaşımını artırmak ve kan basıncını düşürmek için çalışır. Bunların her ikisi de vücudun stres tetikleyici unsurlarıyla savaşmak için çalışır; bu da akşamları sizi dinç tutar.

Endorfin vücudunuzu canlandırır. Spa hidroterapisi, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan doğal madde, endorfinlerin üretimini teşvik eder. Endorfinler, efor sarf ettiğimiz uzun mesafeli bir koşu sonrası, sakin kılma görevinden sorumludur. İnsanın sevgi dolu olma duygusunun endorfin kaynaklı olduğuna inanılıyor. Bayramlarda hepimiz endorfin salgımızı kullanırız, değil mi…

Aralık ayı boyunca, gününüzün birkaç dakikasını Sundance® Spa bahçe jakuzinizde dinlenme fikri imkansız görünse de, alacağınız sağlıklı yararları düşünün. Ve masaj havuzu içinde geçirdiğiniz süre boyunca ne kadar iyi hissedeceğinizi unutmayın.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!