Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzu ve Hidroterapi Eklem Ağrılarını Gideriyor.Sundance-Hydrotherapy-Spas SUNDANCE® SPA Hidroterapisi Eklem Ağrılarını Gideriyor

Masaj Havuzu ve Hidroterapi Eklem ağrılarını gideriyor – Dünyada milyonlarca insan, ağrı kesiciler almalarına rağmen eklem ağrısı çekmektedir. Eklem ağrısının ortak bir nedeni, eklemlerin esnek olmaması, kas gerginliği veya her ikisi için söylenebilir. Artirit gibi kronik bir rahatsızlıktan veya spor yapmaktan oluşan geçici bir sertlikten, kasların ve eklemlerin sızlamasını azaltmak için, masaj havuzuna girerek, harikalar yaratabilirsiniz. Sıcak su gerdirme ile sıcak su hidroterapi masajını tamamlayın ve faydalarını hemen hissetmeye başlayın.

Hidroterapi
Hidroterapi, ağrının ve sertliğin hafifletilmesine yardımcı olmak için sıcak su ile masajın bileşimidir. Jakuzi hidroterapi masajı, etkilenen bölgelere doğrudan sıcak su akışını getirerek eklem ve kasların rahatlamasını sağlar. Hidroterapi sert eklemleri ve yorgun kasları masaj etmenin etkili bir yoludur. Bu hız kasların iyileşmesine yardımcı olan kan dolaşımını arttırır. Buna ek olarak, jetlerin püskürttüğü sıcak tazzikli su, hidroterapi seansı sırasında vücudu ve eklem basıncını destekleyen rahatlık sağlar. Sundance® Spas tarafından üretilen Victoria modeli tarafından sağlanan sıcak su  hidroterapisi ile uzanma koltuğu jetleri özellikle diz, boyun ve omuz eklemlerine ulaşmayı hedefliyor.

Victoria_Lifestyle1_1024x1024 SUNDANCE® SPA Hidroterapisi Eklem Ağrılarını Gideriyor

Masaj Havuzu ve Hidroterapi 

Gerdirme, fitness uzmanlarının onayladığı yaygın kabul gören bir tekniktir. Günümüzde, bir masaj havuzunun gerdirme için mükemmel bir yer olduğunu biliyoruz. Merak ediyor olabilirsiniz: Gerdirme eklem ağrısını nasıl hafifletir? Gerdirme, eklemler etrafındaki yumuşak dokuları rahatlatarak onları daha esnek hale getirir. Bir masaj havuzunda ısıtılan su, genel sakinleştirici bir deneyim için gerdirme yapmak ve rahatlamak için vücudun daha rahat olmasını sağlar. (Hidroterapinin size ve özel koşullarına nasıl faydalı olabileceğini görmek için önce doktorunuzla konuşmayı unutmayın.)

Hidroterapi, vücudunuzu şımartmak için zaman ayırmak, kaslarınızdaki gerilimi azaltmanın ve eklemlerdeki basıncı hafifletmenin en iyi yollarından biridir. Rutin gerdirme ile çift hidromasaj ve hemen hemen hiç adım atmadan yeni bir baharla hareket ediyorsunuz.

btn-download24d SUNDANCE® SPA Hidroterapisi Eklem Ağrılarını Gideriyor

Bağlantılı Yayınlar: Hidroterapinin Faydaları

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!