Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Stres Azaltmak

Stres Azaltmak – Sundance® Spa Stresinizi Alacaktır. Sundance® Spa Sıcak Su Masaj Havuzu sahipleri, stres azaltıcı faydalarından keyif almak için spanızın içinde oturmanız yeterli olacaktır. Sadece Sundance® Spa’nın su masajına odaklanmanız gerekir!

Stres ve kaygıları azaltmaya, ağrıdan kurtarmaya, uykunuzu arttırmaya ve kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olması için, yapılan 200’den fazla çalışmada “Guided Imagery – Güdümlü İmgeleme” adı verilen basit bir gevşeme biçimi ifade açıklanmıştır. Güdümlü görüntüler hayal gücünüzü “zihinsel bir kaçış” yaşamak için, tıpkı kaplıca ve jakuzilerde olduğu gibi, sakin ve huzurlu görüntülere odaklanan geleneksel bir tekniktir.

Lady-Relaxing-e1505379035121 Stres Azaltmak İçin SUNDANCE® SPA Sıcak Su Masajı

 Görünüşe göre, bir Sundance® Spa masaj havuzu ve jakuzisinde masaj aldığınız hayalini kurmak bile, günlük hayal kırıklıklarıyla ve iş talepleriyle daha kolay başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Çalışmalar, zihnin vücut üzerinde güçlü etkileri olduğunu kanıtlamıştır. Başınızı spanızın yastığına oturttuğunuzu, suyunu görmeden veya hissetmeden sırtınıza ve boynunuza masaj yapmakta olan sıcak su jetlerini hissettiğinizi gözünüzde canlandırdığınızda, beyin vücudunuza rahatlamasını söylüyor. Tabii ki, evinizde, size özel Sundance® Spa’nızda, sıcak su masajının keyfini çıkarmanın yerini hiçbir şey alamaz. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

  • ”Guided Imagery – Güdümlü İmgeleme”  hidroterapinin birçok faydaları aynıdır  – gevşeme, rahatlama veya artrit ağrısı giderilmesi, uykusuzluk ve kan dolaşımın artırılması.
  • ”Guided Imagery – Güdümlü İmgeleme”nin dezavantajı: uygulama gerektirir ve bazı durumlarda odaklanmak zor olabilir.
  • Spa ve sıcak su masaj havuzları ise kolaydır – sıcak ve yatıştırıcı suyun içinde, sizi her zaman zihinsel ve fiziksel bir rahatlama içine alıp götürürler.

”Guided Imagery – Güdümlü İmgeleme” hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda bazı bağlantıları listeledik.

Eklem ağrısının ortak bir nedeni, eklemlerin esnekliği, kas gerginliği veya her ikisi için özetlenebilir. Hidroterapi, ağrının ve sertliğin hafifletilmesine yardımcı olmak için sıcak su ile masajın birleşimidir. Sundance® Spa hidroterapi masajı, etkilenen bölgelere doğrudan sıcak su akışı getirerek eklem ve kasların rahatlamasını sağlar. Bu hız kasların iyileşmesine yardımcı olan kan dolaşımını arttırır.

Gerçek Sundance® Spa gevşemesinin nasıl olduğunu keşfetmek ve bu konuda bilgi almak için, Sundance® Spa ile irtibata geçebilirsiniz.  Düşünceleriniz ve hayalleriniz gerçek olsun.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!