Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Finansman ve Zorunluluklar En Çok Stres Yaratanlardır.

Yılbaşından bahar aylarına kadar geçen sürede bir çok özel günler kutlanması gereken tatil günleridir.  Mental Health America, Ruh Sağlığı hakkında Amerika’da 3 binden fazla kişiye yılın bu günlerinde ne tür kaygılarının olduğunu sordu. Sonuçlar, finansmanın ve yapılacak çok şeyin tatil stresi oluşturmada en üst sıralarda olduğunu gösterdi.

Yılın yoğun döneminde bütçeniz üzerinde durun, sakinleşin, odaklanın ve üretken olun:Spa-For-Stress-Relief-195x300 SUNDANCE® SPA ile Stresten Kurtulun

(Kaynak: Mayo Kliniği)

Ortak tatil tetiklerini tanıyın:

  • Finans – Hediyeler, seyahat, yemek ve eğlence masrafları eklendiğinde tatiller bütçenize ve huzurunuza bir baskı uygulayabilir. Artık aşırı harcamanın aylar boyunca finansal endişe yaratacağını söylememek gerekir. Uygun fiyatlı PEYTON modeli bahçe jakuzisi finansmanı ve masaj havuzu alışverişiyle stresten uzaklaşın.
  • Fiziksel talepler – Zoraki tatil meraklıları bile ekstra alış veriş ve sosyalleşme onları stresten uzaklaştırabilir. Bitkin olmak stresinizi arttırır ve kısır bir döngü oluşturur. Egzersiz ve uyku – stres ve yorgunluk için iyi panzehir – işlere ve işlere geri dönebilir. Ağzına kadar dolmak için, her iki ucunda fitilin yakılması sizi soğuk algınlığı ve diğer istenmeyen hastalıklara karşı daha hassaslaştırır.

Tatil Stresini Önlemek İçin İpuçları:

  • Bir bütçeye sadık kalın – Hediyelik eşya ve yiyecek alışverişine başlamadan önce, harcayabildiğiniz kadar paraya karar verin. Sonra bütçenize sadık kalın. Sundance® Spa, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun, eksiksiz bahçe jakuzileri üretir.
  • Önceden planlayın – Alışveriş, fırınlama, arkadaşlar ziyaret etme ve diğer etkinlikler için belirli günleri bir kenara bırakın. Menülerinizi planlayın ve ardından alışveriş listenizi yapın. Bu, unutulmuş içerikleri satın almak için son dakika karıştırmayı önlemeye yardımcı olur. Ve parti hazırlığı ve temizliği ve yardımı için yapılacaklar listesi sıralamasına dikkat edin.
  • Hayır demeyi öğrenin – Hayır demeniz gerektiğinde evet derseniz, sizi kızgın ve aşırı hissettirecek şekilde bırakabilir. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız, her projeye veya etkinliğe katılamayacağınızı anlayacaktır. Patronunuz size fazla mesai yapmanızı istediğinde hayır demek mümkün değilse, kaybolan zamanı telafi etmek için gündeminizden başka bir şeyi çıkarmaya çalışın.
  • optima_IG-300x131 SUNDANCE® SPA ile Stresten KurtulunBir mola verin – Kendinize biraz zaman ayırın. Dikkat dağıtmadan sadece 15 dakika harcayarak, sizi yapmanız gereken her şeyi halledecek kadar yenileyebilirsiniz. Geceleri yıldız ışıkları altında yürüyüşe çıkın ve yatıştırıcı müzik dinleyin. Aklınızı temizleyerek, solunumu yavaşlatarak ve iç sakinleştirerek stres azaltacak bir şeyler bulun. Sizi yatıştıracak bir diğer unsur da Sundance® Spa sahibi olmak size kesinlikle iyi gelecektir. Yardımcı olmamız için bizi arayınız.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!