Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Sağlık ve Eğlence Kaynağı SUNDANCE® SPA – Yıllardır, bahçe jakuzileri sosyal yaşamın merkezindedir. Roma hamamları ile oluşan topluluklar, günümüzde, bir jakuzinin günlük hayata getirebileceği dinlenme ve eğlence ile yaşama devam ettiler. Sundance® Spa, eski rutinleri değiştirmenin, aile ve arkadaşlarınızı bir araya getirerek aktiviteleri canlandırmanın mükemmel bir yoludur.

kapak-300x133 Sağlık ve Eğlence Kaynağı SUNDANCE® SPA

SUNDANCE® SPA ile Aile Eğlencesi Üzerine Yeni Bir Bakış –
Bahçe Jakuzileri, gevşemek için daha fazla imkan sunuyor. Ailenizin birbiriyle iletişim kurması, bağlı kalması ve en önemlisi eğlenmek için güvenli ve sıcak bir alan yaratır. Bahçe Jakuzileri, bir aile eğlencesi alanı olarak işlev görebilir. Torunlar da bu sıcak su havuzlarını çok seviyorlar. Bir dış mekan jakuzisi satın aldıktan sonra, arka bahçeniz yaşam tarzınızın bir parçası olabilir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

Tüketici araştırmaları, ebeveynlerin çocuklarıyla bahçe jakuzilerinde gerçek zamanlı vakit geçirdiğini gösteriyor. Sundance® Spa Bahçe Jakuzileri, herkesin rahatlayabileceği ve günümüzde bu kadar yaygın olan tüm dağılmalara uğramadan konuşabileceği, yıl boyu süren bir aile toplama yeri oluşturur. Bahçe Jakuzileri, sevdikleriyle yeniden bağlantı kurmak ve kalıcı anılar yapmak için harika yerler sunar. Katalog talebiniz için lütfen TIKLAYINIZ.

Hot_Tub_Sundance_Spas_880_Series_Optima_Seats_6-7_Smart_Tub_Install_787B4512-2100x1400-01f7d139-4c8c-4e3a-b667-0a6fcdf35c4f-1024x683 Sağlık ve Eğlence Kaynağı SUNDANCE® SPA

Yemek yemeyi veya televizyon izlemeyi unutun. Bunun yerine, bahçe jakuzisinde eğlenceli bir gece geçirmek için aradığın aile eğlence programını yarat. Bahçe Jakuzileri, aile bağları için mükemmel bir ortamdır. Barbeküyü ateşleyip bir gece dışarıda bir aile yemeği paylaşın. Bahçe Jakuzinizde akşam yemeği yiyerek, unutulmaz eğlenceler ve kalıcı aile tartışmaları için kapıyı açabilirsiniz. Jakuziyle ailenizi bir araya getirmenin yeni yolları vardır.

680-Serisi-Prado Sağlık ve Eğlence Kaynağı SUNDANCE® SPA

Arkadaşları masaj havuzunu paylaşmaya davet etmek, spa sahipliğinin bir başka yararıdır. Bahçe jakuzisinde dinlendirici bir ortamın keyfini çıkarırken, konuklarınız birbirlerinin hayatındaki en yeni haberlere ve olaylara yeniden kavuşabilir. Açık havada bir kahvaltı hazırlamak, arkadaşlarınızla ve komşularınızla “komşulukta atak” yapmanın başka bir yoludur. Aydınlatmalı şelale, iPod uyumluluğu ve su geçirmez hoparlörler gibi özel spa aksesuarları ve özellikleri, konukları etkilemekte ve onlarla saatler boyunca eğleneceğinizden kesinlikle eminiz. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

MODELLER’imizi görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!