Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Yoga ve Sıcak Su ile Birleştirilen Masaj Havuzu Kullanma, Çok Etkili Bir Esneme Sağlayabilir

Yoga – Geçtiğimiz ay Amerikan Kalp Ayının onuruna ve genel sağlıklı yaşamı iyileştirmek istedim. Kendimi kalp rahatsızlığına karşı korumak için bir dizi yoga dersine girdim. Yoga’nın sağlık yararlarının en çok bilinen alanlarından biri de kalp rahatsızlığı üzerindeki etkisidir. “Araştırmalar, yoga uygulamasının dinlenme kalp atış hızını düşürdüğünü, dayanıklılığı artırdığını ve egzersiz sırasında azami oksijen alımını iyileştirdiğini keşfetti. – Tüm aerobik iyileştirme düşünceleri.” -Yoga Journal.

Yoga1-300x300 Yoga ile Bahçe Jakuzisinde Stres Azaltma

Ben söylemeliyim ki, yoganın faydalarını beklenenden çok beğeniyordum. Zihinsel huzur, stres azaltma ve esneklik, bu nazik formdan yararlandığımdan beri elde ettiğim pek çok faydanın arasında.

Hot-tub-for-stress-relief-200x300 Yoga ile Bahçe Jakuzisinde Stres Azaltma

Suda yoga pozları verirken, su direnç gösterebilir. Su üzerinde durma doğası eklemlerinizde baskı oluşturarak sizi destekleyebilir. Son zamanlarda, bahçe jakuzisinde başarı ile modifiye edilmiş yoga pozları uygulayan LucyB’den yogajournal.com’da bir yazı okudum. Bulduğum şey; bahçe jakuzisinde, diğerlerine oranla biraz daha kolay poz vermeye devam ettiğini keşfettim. Kurbağa, Yukarı Köpek, Sandalye, Masa, Ağaç: Bu, sudan havaya kıyasla daha kolay başarılardı. Ve nadiren çok güvenle tünemiş Kartalım posunu da denedim. “

Stresten arınmak için bahçe jakuzisinde sıcak sudaki yoga gerilmelerini birleştirmek faydalıdır. Artrit, sırt yaralanmaları ve fazla kilolu olan kişiler için bahçe jakuzisi stres rahatlatıcı bir uyarıcı, gerginlik içermeyen formudur. Egzersiz Amerikan Konseyi, bahçe jakuzisinin gerilmeyi artırmanın harika bir yolu olduğunu belirtiyor. Kaslarınızı sıcak suda ısıtmak, vücudu gerginleştirmek için yeterince sıcaklığı yükselterek, daha fazla gerilmesine izin verir. Germe kalitenizi iyileştirerek, bahçe jakuzileri esneklik ve hareket aralığını artırabilir.

Masaj havuzları gibi, yoga’nın nihai amacı beden ve zihin tam bir sükunete ulaştırmaktır. Stres ve kaygıları rahatlatmak ve yönetmek için size yardımcı olmaktır.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!