Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Aile Birlikteliği İçin Bahçe Jakuzisi Önemli…

Hamilton_patio_tree_shadow_2 Aile Birlikteliği İçin Bahçe Jakuzisi Önemli


Ailelerin gerçekten birlikte vakit geçirmeksizin, aynı evde yaşadıklarını hiç fark ettiniz mi? Aceleyle yenilen kahvaltı, kaos dolu akşam yemeği saatleri, akşamları yayılarak televizyon seyretmek…

Aile birlikteliği içinde banyo jakuzileri modern yaşamı değiştiremiyor, ancak bahçe jakuzileri dinlenmek ve aile fertlerinin birlikte olması, sohbetler yapması arkadaşlığın keyfini çıkarmak için bir neden olabiliyor. Peki, aileniz için en iyi jakuziye nasıl karar vereceksiniz? İşte bazı ipuçları:

  1. Su Bakımı Kolay Olan Jakuzi Seçin. İhtiyacınız olan şey, jakuzinizde temiz bir suya zahmetsiz olarak sahip olmaktır. CLEARRAY™ Active Oxygen su strerilizasyon sistemi ile jakuzi bakımı zahmetsizdir. 2012 yılından itibaren SUNDANCE® Spa masaj havuzu tüm modellerinde kullanılan CLEARRAY,  UV-C teknolojisi kanıtlanmış olarak suda üreyen patojenleri %99.9 oranında yok eder.  Buna ek olarak, laboratuvar testlerimiz, CLEARRAY™’ Active Oxygen’in sterilizasyon için kimyasal kullanımınızı % 99.9’ye kadar azaltabileceğini göstermiştir.
  2. Jakuzi Büyüklüğüne Karar Verin. Sundance® Spa, 2 kişiden 8 kişiye kadar hidromasajlı masaj havuzu sunar.  OptimaTM modeli, dört yetişkin için idealdir ve çoğu arka bahçeye uyar – küçük bir aile için iyi bir seçim. Aileniz için ne büyüklükte bir jakuzi idealdir? Aileniz için mükemmel jakuzi boyutunu bulmak için bir Katalog İNDİRİN.
  3. Ailenizin yaşam biçimini geliştirin. Tatiller, açık barbeküler ya da sadece ziyaret etmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi davet etmeyi sevdiğinizden emin misiniz? O zaman bir aile jakuzisinde açık oturma ve bol jetler ile tüm misafirlerinizi şımartmanız gerekir. Çeşitli aile bütçeleri için fiyatlandırılmış açık oturma alanlı lüks bahçe jakuzileri için cazip bir seçiminiz var. Kinston, Claremont, Aspen, Maxxus™, Cameo™ Optima, Chelsee ‘ ye bir göz atın. Favori Sundance® Spa bahçe  jakuzilerine bir gö atın.

Uzun vadede kaliteyi düşünün. Bahçe jakuzileri sizi okul günlerinden boş yuva yaptığınız yıllara kadar götürebilir. Sundance® Spa, dayanıklılık ve performans açısından 44 yıldan uzun bir zamana dayanan bir üne sahiptir. Mükemmel bir garanti ve deneyimli bayiler ve müşteri hizmetleri temsilcileri ağı güvencesi elde edersiniz. Mükemmel aile jakuzinizi bulun, yerel Sundance® Spa bayinizi ziyaret edin.
Modellerimizi Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!