Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

CLEARRAY® Active Oxygen Suyu Temiz Tutmanın Kolay Yolu

Su arıtma Sistemi – CLEARRAY­ Active Oxygen uygun su bakımı ve arıtma sistemi her zaman spa sahipleri için birincil bir husustur. Sundance® Spas, bahçe jakuzisi sahiplerine CLEARRAY Active Oxygen Arıtma Sistemiyle suyu temiz tutmanın kolay bir yolunu sağladı.

Clearray-Active-Oxygen-Resmi Su Arıtma Sistemi - Bahçe Jakuzisi Kolay Su Bakımı

CLEARRAY Active Oxygen gelişmiş arıtma sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin. Bunun için ÜCRETSİZ Sundance® Spas broşürünü indirin.

clearray-illustration Su Arıtma Sistemi - Bahçe Jakuzisi Kolay Su Bakımı

CLEARRAY Active Oxygen sistemi, suyla taşınan patojenlerin% 99.9’unu nötralize eder. Bunun için UV-C ve Ozon teknolojisini kullanır. Masaj havuzu suyuna kimyasal madde veya diğer yan ürünleri vermez. CLEARRAY Active Oxygen aynı zamanda spanızda kullandığınız sterilizasyon kimyasalı miktarını * azaltacaktır. Klor bazlı ürünlerden cilt tahrişi ve göz tahrişi daha az olduğu anlamına gelir. Kurumuş cilt artık yok, artık kırmızı göz yok.

2012’de yeni olan CLEARRAY Active Oxygen Bu Arıtma Sistemi tüm Sundance® Spa modellerinde standarttır. (Eski bir jakuziye sahipseniz ancak su arıtma kategorisinde en yeni teknolojiyi istiyorsanız, 2006 modellerine uyarlanabilir CLEARRAY satış sonrası setini satın almak isteyeceksiniz.)

Sağlıklı jakuzi yaşam tarzı, kaplıcanın suyunu temiz tutun. Su saflığını korumak için daha az zaman harcamayı gerektiren daha az kimyasal kullanmayı içerir. Tüm 2012 Sundance® modellerindeki seçkin CLEARRAY Active Oxygen sıcak su havuzu arıtma sistemidir. Az miktarda bakım masrafı ile en yüksek standartları karşılayan jakuzilerde bir yeniliktir.

Online olarak en son 2012 Sundance® spa modellerine bakın. Yeni CLEARRAY Active Oxygen sıcak su havuzu arıtma sistemi hakkında daha fazla bilgi için  lütfen ARAYINIZ. 

* Laboratuvar testlerimiz, CLEARRAY Active Oxygen’in sterilizasyon sistemi, kimyasal kullanımınızı % 99.9’a kadar azaltabileceğini göstermiştir. Su kimyasını nasıl devamlılığını sağlayacağımız konusunda firmamızdan bilgi alın. İngilizce sitemize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!