Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi?

Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi? – Masaj havuzu pompalarında kaç beygir gücüne ihtiyacım var?

Bu soruların önemi çoğu zaman yanlış anlaşılmakta ve gereksiz şekilde değerlendirilmektedir. Pompaların beygir gücü spa gücüne eşit değildir. Birçok masaj havuzu üreticisi, pompalarının beygir gücüyle övünür. Yanlıştır.

Sundance-spa-jets Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi?

Bununla birlikte, spa pompalarına uygulanan iki tür beygir gücü derecesi vardır: “Sürekli Çalışan” beygir gücü ve “Fren” beygir gücü (“Pazarlama” beygir gücü olarak da adlandırılır). Sürekli Çalışma, spanın çalıştığı sırada motorun üretebileceği beygir gücüdür. Fren, motorun Sürekli İşletim oranına düşmeden önce çalıştırma sırasında ürettiği beygir gücü miktarıdır.

su-pompası Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi?

Aslında, verimli boru tesisatı, yüksek kaliteli bahçe jakuzisi jetleri ve akış kontrolü beygir gücünden daha önemlidir. Etkili bir bahçe jakuzisinde düşük beygir gücü pompası, verimsiz bir masaj havuzundan daha yüksek beygir gücü pompası kadar jet gücü üretebilir.

Boru tesisatı sonrası jet yerleştirme de önemlidir. Boru tesisatı hattı boyunca püskürtmeyi düz bir sıraya yerleştiren spa boru tesisatı her jet için eşit olmayan güç yaratabilir. Düzgün jet kümelenmesi ve uygun bir pompa boyutu ile boru tesisatı size en etkili su hacmi ve akış türünü verecektir.

Masaj havuzunun tüm gücünü ölçmenin en iyi yolu suda kalmak ya da elinizi suya sokmak ve çeşitli jet gruplarından gelen su akışını kontrol etmek için kontrolleri kullanmaktır. Karışıma hava kabarcığı katan hava kontrolleri ve masaj seçicilerini bulun veya su hacmini bir koltuktan diğerine taşıyın. Bu size bahçe jakuzisi pompa gücü hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!