Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Vücudumuz ve zihnimiz için olumlu sonuçlar yaratır.

Hidromasaj, ister profesyonel bir sporcu, ciddi bir amatör veya arada bir egzersiz yapanlar için kanıtlanmış avantajlar sunar. Ancak, modern zamanlara kadar taşınabilir jakuzi endüstrisi sayesinde, hidromasaj, düzenli insanlar tarafından kolayca elde edilebilir hale gelmiştir.

woman_running Atletler ve Egzersiz Yapanlar için SUNDANCE® SPA  Hidromasajı

Amerika’da, ısınma rejiminin bir parçası olarak oyunculara hidroterapi uygulamayan profesyonel bir futbol, basketbol, beyzbol veya hokey takımı yok. Masaj jetleri vücudun kaslarını dinlendirip gençleştirirken, hidromasaj genellikle ısınma rutininin bir parçası haline gelir.

Birkaç biyofiziksel aktivite burada iş başındadır. Isıtılan su vücut sıcaklığını yükselterek kan dolaşımını artırır, oksijen ve besin maddelerini kaslara daha hızlı götürür ve karbondioksit gibi atıkları daha çabuk uzaklaştırır.

Ayrıca, ağrı giderme, basınç uyarımı ya da her ikisini birden gerektiren vücudun belirli noktalarına tasarım ya da vücut konumlandırması yoluyla yüksek performanslı jakuzi jetleri olan masaj kalitesini ekleyin. Kombinasyon sıklıkla daha az stres, rahatlatıcı ağrı, ateş ağrısı belirtileri, gençleşme ve artan enerji ile sonuçlanır. Bir hidromasajlı jakuzi çoğu zaman, daha iyi uyku ile sonuçlanır. Her atlet için bazen dikkate alınması durumunda daha çok fiyatını arttırır.

Underwater_lounge_jets Atletler ve Egzersiz Yapanlar için SUNDANCE® SPA  Hidromasajı

Golf, deneyimli amatörler için özellikle popüler bir spordur çünkü basketbol, basebol veya futbolun yüksek etkili taleplerini ortadan kaldırır. Daha yaşlı sporcular için hidromasaj yararlıdır, çünkü ellerde, kollarda veya omuzlarda – golfta etki yaratabilen – veya sırtta, kalçalarda veya alt ekstremitede (sınır) semptomları veya artritleri hafifletir. Hidromasaj hareket aralığını arttırır.

Elbette, herhangi bir aktivitede kendinizi yaraladıysanız, lütfen doktorunuza danışın, ancak hidromasaj yaptırması halinde şaşırmayın.

Maratoncular ve sıradan koşucular, bisikletçiler gibi, baldırları, dizleri ve ayakları hedef aldığı için hidromasaj çok faydalıdır

Bu da refleksolojinin, Çin ve Mısırlıların “refleks noktalarına” derin basınç uygulayan ya da el ve ayaklardaki basınç noktalarını baskı altına alan eski bir sağlık sanatının iyileşme ya da rahatlatıcı hissini getiriyor. Bu spesifik noktalarda uygulanan basınç, vücudun diğer bölgelerinde serbestleşme ve rahatlamaya neden olur. Ayaklar tek başına 7000’den fazla sinir ucuna sahiptir. Sundance Spas serin jakuzilerde “Refleksoloji ayak kubbeleri” ayaklardaki basınç noktalarını masajlamak için tam olarak konumlandırılmıştır. Bilek ve eller için yüksek performanslı jetler gerginliği gevşetir ve karpal tünel sendromunun ağrısını azaltır.

Hidromasaj tedavisi uyuşturucu içermeyen bir performans arttırıcı mıdır? Bunu bir şekilde düşünün: Bir oyundan önce daha rahat, daha az vurgulanmış ve daha az acı çekiyorsanız daha iyi performans sergileyecek misiniz? Bir oyun sonrasında stresinizi kolaylaştırabilir ve acıyı hızlı bir şekilde hafifletirseniz bir dahaki sefere daha iyi performans sergileyecek misiniz? Ve hidromasajdan çıkıp tazelenip, gençleşip, karıncalanmaya başlarsanız? Bu bir oyun değiştirici.

Hidromasajlı bahçe jakuzileri hakkında daha fazla bilgi için ücretsiz bir broşür indirin!

btn-download24d Atletler ve Egzersiz Yapanlar için SUNDANCE® SPA  Hidromasajı

İlgili Yazı: Jakuzinin Sağlık Açısından Faydaları

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!