Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Sağlıklı Kalp İçin Hidroterapi

Sağlıklı Kalp İçin Hidr0terapi yardımcı oluyor.

Çiçek ve şeker almaktan çok hoşlanırım, Sevgililer Günü hediyeleri romantik, eğlenceli olur. Her geçen gün kullanabileceğiniz, lüks, yıllarca dayanan ve sizin için de iyi! Bana bir Sundance® Spa dış mekan jakuzisine benziyor. Muhtemelen her gün bir Sundance® Spa lüks jakuzinin keyfini çıkarmanın tüm yollarını düşünebilir ve Sundance® Spa 38 yılı aşkın süredir Bahçe jakuzileri ürettiğinden kalitesi ve dayanıklılığı konusunda bir üne sahip olduklarını biliyorsunuzdur. Ancak jakuzi sahip olmanın en büyük yararlarından biri de hidroterapinin kalbinizin sağlığını geliştirmesine yardımcı olabileceğidir. İşte böyle:

780_couple_close-300x200 Sağlıklı Kalp İçin Hidroterapi
  • Sıcak suyun iyileştirme gücü veya jakuzi hidroterapisinin stresi hafiflettiği bilinmektedir. Stresin etkilerinden biri zamanla kan dolaşımının azalması kalp içindeki kan damarlarının daralmasıdır. Jakuzi hidroterapi ile yaşadığınız ısınma masajı sızdırmazlığı gevşetebilir ve vücuttaki dolaşımı artırabilir.
  • Günlük fiziksel aktivitenin otuz dakika kadar kısa sürede kalp ve genel sağlığınız için yararlı olabileceğini biliyoruz. Ancak, kasları ve eklemleri ağrılı veya sert olabilen insanlar için egzersiz yapmak kolay değildir. Artrit Vakfı, bir havuzda veya jakuzide egzersiz yapmanızı öneriyor: “Bir jakuziye veya havuza ilk girdiğinizde rahatlatıcı ve ferahlatıcı suyun keyfini çıkarın. Kaslarınız ve eklemleriniz daha rahat ve ferah hissettiğinde, egzersiz rutininize yavaş yavaş başlayın. Suyun dışına çıkmadan önce kasları rahatlatmak için egzersiz yaptıktan sonra yeterli zamana izin verin.”
  • Mayo Klinik personelinin bir makalesine göre Dostluklar: Hayatınızı zenginleştirir ve sağlığınızı geliştirir; arkadaşlarınızla zaman geçirmek stres azaltabilir ve sizi sağlıksız yaşam tarzı alışkanlıklarını değiştirmeye veya teşvik edebilir. Bir Sundance® Spa jakuziye sahip olmak size arkadaşlarınızı davet etme ve aile üyeleri ile birebir görüşme için bir neden sunar. Sıcak Su ile hidroterapi ve arkadaşlarla birlikte sağlıklı bir kalbe sahip olabilirsiniz.

Aşk, bu kalp-ve-çiçek tatil ayı boyunca olmakla birlikte, sağlıklı kalmanın sadece sizin için değil, sevdikleriniz için de önemli olduğunu unutmayın. Arka bahçenizde romantizm, gevşeme ve kalp sağlığı için Sundance® Spa’ya sahip olmanın faydalarını düşünün. Mevsim Sonu Satışı birkaç gün daha devam ediyor. Bu yerel bayinizi ziyaret etmek için harika bir zaman.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!