Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzunun Sağlığa Faydaları

dover1 Masaj Havuzunun Sağlığa Faydaları

Masaj Havuzunun Sağlığa Faydaları – Kaliteli bir masaj havuzu tedavisi iyileştirir. Sıcak su masajı yorgunluk ve kas ağrısı rahatsızlıklarını hafifleten onarıcı, terapötik bir etki yapabilir. Sundance® Spa masaj havuzundaki ısı, yüzdürme ve masaj kombinasyonu son derece etkili bir hidromasaj sunmak üzere tasarlanmıştır. Steven J. Karageanes’in Kılavuz Spor Hekimliği İlkeleri kitabına göre. Su terapisinde kullanılan bahçe jakuzileri, “yaralanmaları tedavi etmek ve sporcunun rehabilitasyonuna yardımcı olmak” için kullanılır. Karageanes, ılık su jakuzisinin etkileri hakkında şunları yazıyor. “Dolaşan suyun cilde mekanik olarak uyarılmasına neden olduğuna inanılıyor, bu da bir refleks anestetik etkiye ve kas spazmında azalmaya neden oluyor”.

DJDyFUmWsAAP040 Masaj Havuzunun Sağlığa Faydaları

 Bu masaj havuzu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Sundance® Spa Bahçe Jakuzilerinden ne kadar hidroterapi uygulanması sizi ve ailenizi daha iyi hissettirmek için size yardımcı olabilir. Daha iyi uyuyun, ağrı kesmek, stres azaltmak ve daha fazlası için www.sundance-spa.com.tr adresini ziyaret edin.

Dış Mekan Jakuzisi Kısıtlamaları: Eğer İzmir’de yaşıyorsanız, bir Vinç ile spa taşımak için gerekli olmadığı takdirde,  spanızı ÜCRETSİZ teslim alırsınız. İzmir dışında yaşıyorlarsa, İzmir’den evinize ulaştırmak için tüm teslimat ve kurulum masraflarını karşılamalısınız. Ek kurulum ayarlarını yapmanız gerekir. Bazı spalar, normal bir 110V prizine takılabilir. Böylece kişinin evinde elektrik varsa ekstra elektrik işlerine ihtiyaç duyulmamalıdır. Belki bir uzatma kablosu takmak bu elektrik devresini birleştirmek için yeterli olabilir. Herhangi bir uyumsuzlıktan kaçınmak için, bununla birlikte kalifiye elektrik teknisyeni, Spa’nın herhangi bir tehlike oluşturmadığından emin olmasını sağlar. Aynı zamanda binanın elektrik devresine bağlanmasının güvenliğini kontrol etmesini tavsiye ederiz.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!