Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzu Su Bakımı

cleanerSys-img Masaj Havuzu Su Bakımı
Su Bakımı – Dış mekan jakuziniz muhtemelen stresten kurtulmak ve bedeninizi ve zihninizi rahatlatmak için gittiğiniz ana yerlerden biridir. Bahçe jakuzinizden istediğiniz son şey sıkıcı bir dış mekan jakuzisi su arıtma sistemidir. Sundance® Spa’da, düşük bakımlı jakuziler ve basit su arıtma sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya önem veriyoruz. Aslında, masaj havuzu bakımı düşündüğünüz kadar neredeyse zor değildir. Haftada 10 dakika, masaj havuzu suyunu korumak için gereken tek şeydir. Bahçe jakuzinize uygun bakım, ömrünü uzatır ve masrafları en aza indirir.

Kir ve Pürüzlerden Kurtulunsundance-014590 Masaj Havuzu Su Bakımı

Bahçe jakuzisi filtreleri, bahçe jakuzinin bakım işleminin kritik ve önemli bir parçasıdır. Spa suyunuzun kir ve artıklardan uzak tutulmasını sağlar. Çoğu filtreleme sisteminde su, spa filtrenin merkezine doğru çekilir ve suyun filtre boyunca dışarı itilmesi sırasında parçacıklar ve artıklar yakalanır.

Sundance® Spa 880 ve 780 Serisi bahçe jakuzilerinde yer alan MicroClean filtrasyon sistemi, düşük bakım gerektiren ve az miktarda kimyasal kullanıma sahip saf, berrak su sağlamak için tüm diğer spa su arıtma sistemlerini aşar. Sistem verimli, etkili filtreleme, su dolaşımı ve su kaydırma proseslerini birleştirerek bunu yapar. Hem 880 Serisi MicroClean Ultra filtresi hem de 780 Serisi bahçe jakuzilerindeki MicroClean filtresi ev içme suyu filtrelerinde kullanılana benzer bir teknoloji kullanmaktadır. MicroClean filtre kartuşu, bahçe jakuzisi endüstrisinde ilk FDA şikayeti ve NSF sertifikalı filtredir. Bu filtreler, Sundance® Spa bahçe jakuzileri için Filtre Uzmanları tarafından özel olarak üretilmiştir.

Temiz, Açık ve Sterilizasyona Sahip Spa Suyusun_purity Masaj Havuzu Su Bakımı

Temiz, berrak su sağlamak için, hayatta olan bakteri ve diğer mikropları öldürmek için suya eklemeniz gereken klor, brom, biguanid veya mineral bazlı temizleyiciler gibi temel kimyasallar bulunur. Klor, en yaygın ve yaygın olarak bilinen su temizleme ilaçlarından biridir. Su bakımının temelleri izlendiğinde, spa suyu kimyası haftada sadece birkaç dakika süreyle muhafaza edilebilir. Bahçe jakuziniz için doğru formülü belirlemede yardım için Sundance® Spa bayinize sorun. Doğru yapılandırma, masaj havuzunuzun boyutuna, markasına ve modeline ve kullanım sıklığınıza bağlı olacaktır.

İstenmeyen Kalıntıyı Önleyin Kokuyu en aza indirin

Birçok bahçe jakuzisi, gelişmiş masaj havuzu suyunun bakımı için ozonatör seçenekleri ile birlikte gelir. Ozonatörler spa kullanıcısına iki avantaj sunar:

• Kimyasalların azaltılmış kullanımı

• Daha az spa suyu bakımıyla temiz, berrak su

ozone_unit Masaj Havuzu Su Bakımı

Ozon, suyun arıtılmasında 18. yüzyılın sonlarından beri kullanılmaktadır. Ozon (O3), ultraviyole radyasyonunu absorbe eden Dünya’nın stratosferinde doğal olarak az miktarda bulunur. Birçok maddeyi renksizleştirebildiğinden ticari olarak organik bileşikler için ağartma maddesi olarak, içme suyunun sterilizasyonu için güçlü bir mikrop öldürücü madde olarak kullanılır ve sakıncalı kokular ve lezzetleri kaldırır. Ozon güçlü bir oksidan görevi gördüğünden, bir su arıtıcı olarak işlev görür. Bu, bahçe jakuzinizin suyunu temizlemek için ozon kullanmanızın, hayatta olan bakteri ve yabancı maddeleri öldürmek için gereken kimyasal miktarını önemli ölçüde düşürdüğü anlamına gelir. Bir ozon jakuzisi arıtma sistemi kurarak, su bakımıyla ilgili zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Masaj Havuzu su bakımı çok fazla beceri gerektirmiyor, ancak ne yapacağını ve ne zaman yapılacağını bilmelisiniz. Uygun havuz suyu bakımı, masaj havuzunuzun iyi durumda kalmasını ve önümüzdeki yıllarda bir gevşeme ve aile eğlencesi kaynağı olmaya devam etmesini sağlayacaktır.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!