Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Tedavi ve Hidroterapi – Hidroterapi Yardımcı Oluyor.

tedavi-ve-hidroterapi2 Tedavi ve Hidroterapi

Tedavi ve Hidroterapi – Hidroterapi yardımcı oluyor – Sundance® Spa yıllar geçtikçe, tedavi çalışmalarına hidroterapiyi nasıl dahil edebilecekleri konusunda danışmanlık yapmak için bizi arayan spor yaralanması yaşayanlar ile görüşme fırsatı buldu.  Bahçe jakuzileri sadece eğlenmek ve gevşemek ve sosyalleşmek için değil aynı zamanda ciddi yaşamı ve onlara fiziki olarak değişen yaralanmalar yaşayan insanlar tarafından kullanılır. Onarılan, tedavi edici bir deneyim olarak kaliteli masaj havuzu terapisini destekleyen bir firma olarak, Sundance® Spas’ın bir şekilde Bisiklet Yarışı ile ilgilenmesi mantıklıydı.

tedavi-ve-hidroterapi Tedavi ve Hidroterapi

Bisikletçi, Karen Polly, geçen sene, Sundance® Spa’nin modeli 0lan Denali™ 4 kişilik bahçe jakuzisini kazandı. Karen, bir zamanlar ciddi yaralanmıştı. Kazandığı haberini aldıktan sonra, Karen tedavisine yardımcı olacak bir masaj havuzu kazanmanın coşkusuyla çılgınca eğlendi.

Sundance® Spa hidroterapi hakkında bilgilendirilmek üzere hazır bulundu. Su terapileri, atletik egzersiz ve egzersiz kurtarma için ciddi bir yaşam ve fiziki olarak değişen yaralanmalara sahip olan insanlar için terapötik bir sığınak olan bahçe jakuzisine ek olarak idealdir. Etkinlik katılımcıları ısı, yüzdürme ve masaj kombinasyonu ile bisiklet sürüşlerinden kas ağrısı rahatsızlığının nasıl hafifletileceğini öğrendi.

Bahçe Jakuzisinin Sağlık Faydaları

Steven J. Karageanes’in Kılavuz Spor Hekimliği İlkeleri kitabına göre, su terapisinde kullanılan bahçe jakuzileri, “yaralanmaları tedavi etmek ve sporcunun rehabilitasyonuna yardımcı olmak” için kullanılır. Karageanes, ılık su masaj havuzunun etkileri hakkında şunları yazıyor: “Dolaşan suyun cilde mekanik olarak uyarılmasına neden olduğuna inanılıyor, bu da bir refleks anestezik etkiye ve kas spazmında azalmaya neden oluyor”.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!