Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Taşınabilir Bahçe Jakuzisi Düşündüğünüzden Daha Kolay Taşınır.

Taşınabilir Bahçe Jakuzisi satın almak alınabilecek en güzel karardır! Kocam ve ben arka bahçemizi dekore edeceğimiz zaman, desenli beton veranda renk ve boyutları için karar vermemiz aylar aldı. Bu kalıcı sabit eşya etrafında dönen bir takım kararlar ve seçimler yapıldı ve bir kez döküldü ve ayarlandığında geri dönülmedi. Neyse ki, çoğu Sundance® Spa bahçe jakuzileri taşınabilir, tek parça, yerden bağımsız ünitelerdir.

portable-hot-tub11 Taşınabilir Bahçe Jakuzisi

Bahçe jakuzilerimizin kurulumu ve yerleştirmesi oldukça kolaydır, daha sonra başka bir köşeye veya bölüme yeniden yerleştirilebilirler. Bu gibi yararlar, taşınabilir spalarımızı (en favori bahçe jakuzilerinden biri olan Cameo™’yu inceleyin) ev sahiplerinin büyük bir inşaat projesi stresine girmeden arka bahçelerinde bir spa restorasyonu yaratmalarını sağlar.

Taşınabilir bir spa, yanlarında düz bir iki tekerlekli taşıyıcı üzerine yatırılabilir ve kolayca bir geçit boyunca yönlendirilebilir-sadece, spanın kapıdan veya kapı kanallarından geçeceğinden emin olun. Zemindeki bir banyo jakuzisi tesisatının aksine, taşınabilir bir jakuzi özel bir inşaat veya boru tesisatı gerektirmez. (Bahçe jakuzisinin elektrik tesisatını planlarken lisanslı bir elektrikçi veya müteahhit ile irtibat kurmanız önemlidir. Özel spa modelinizin kullanım kılavuzunı bulup okumanız ve bilgileri elektrikçinize vermeniz gerekir.)

Teslimat süresi ve taşınabilir bir bahçe jakuzisinin nasıl kurulacağı hakkında daha fazla bilgiyi yerel Sundance® Spa bayinizden edinebilirsiniz. İyi bir satıcı, spa elektrik bağlantılarınız için gereken tüm yardımları sağlamanıza yardımcı olabilir. Spa kurulumunu görüşmek üzere size yakın bir bayi bulun.

Sundance® Spa Jakuzisinin taşınabilirliği diğer avantajlar sunar:

  • Yeni konuta taşınırsanız, taşınabilir jakuzinizi yeni evinize taşıyabilirsiniz.
  • Arka bahçesinde Sundance® Spa jakuzisi olan bir ev bulan şanslı ev alıcıları spayı boşaltabilir ve bahçenin farklı bir bölümüne yerleştirebilir veya etrafında yeni bir görünüm için teras inşa edebilir.
  • Daha büyük bir Sundance® Spa masaj havuzu almayı veya boyutunu küçültmeyi düşünüyor musunuz? Mevcut dış mekan jakuzinizi satabilir ve değiştirebilirsiniz.

Yeni bir Sundance® Spa taşınabilir bahçe jakuzisine göz atan herkes için, hangi modelin uygun olduğuna karar vermek eğlencelidir. Planlama için ücretsiz bir broşür indirin.

btn-download24d Taşınabilir Bahçe Jakuzisi

İlgili Makale:
Bahçe Jakuzileri Karşılaştırması

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!