Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Üstün Özellikli Bahçe Jakuzisi Sundance® Spa 880 Serisi

Üstün Özellikli – Mart – Nisan ayları vergi ödeme ayları olduğundan, stresi yaşadığımız aylardır. Evet, gerçekten de, yılın en stresli günlerinden birini (vergi günü) içeren ay Mart – Nisan ayları olarak belirlenmiştir. Stres yaşatmayan bir ortamda kendinizi rahatlatmak ve gevşemek için ne kadar zaman harcarsınız? Benim tahminim, insanların çoğunluğunun zihin ve bedenlerinin yavaşlamasına ve stres altına alma fırsatı vermesine izin vermemesi, dolayısıyla gevşemenin sağlık yararlarını kaçırması.

Alaçatı-CAMEO-22 Üstün Özellikli Bahçe Jakuzisi Tasarım ve Performansında En Üst Nokta


Bir Sundance® Spa dış mekan jakuzisinde dinlenmenin sağlık faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerel bayinizi ziyaret edin.

Sundance® Spa Masaj Havuzunun sıcak su hidroterapisi sadece gevşeme değil, aynı zamanda şifa verici etkiler ve besleyici canlanma da sağlar. Isı, kaldırma kuvveti ve masaj kombinasyonu, vücudunuzun doğal iyileşme sürecini hızlandırır ve fiziksel ve zihinsel refah yükselir.

  • Sıcak Su: Zarar görmüş dokuda dolaşımı arttırır ve iyileşmeyi hızlandırır.
  • Suyun Kaldırma Gücü: Basıncın eklem ve omurganın üzerindeki etkilerini azaltır.
  • Masaj: Kas gerginliğini hafifletir ve stresi azaltır.

Lüks taşınabilir dış mekan jakuzisi, gevşemek için özel bir sinirleri yatıştırma imkanı sunar. Sundance® Spa 880 Serisi™ lüks jakuziler, tasarım ve performans açısından üstünlük sağlar ve özellikle gergin ve kaygılı  olduğumuz günlerde kendiliğinden rahatlamayı kolaylaştırır. Şık, teknolojik olarak gelişmiş ve zengin özelliklere sahip olan 880 Serisi lüks jakuzilerin her biri “sahip ol” konseptini yeni bir düzeye taşıyor. 880 Serisi bir spa en iyi özelliklerle donatılmıştır.

880 Serisi içindeki bazı dikkat çekici üstünlükler:

  • Patentli Fluidix™ jakuzi jetleri ve jet çeşitleri her vücut tipi için profesyonel kalibre masajı sağlar
  • AquaTerrace™ şelaleleri, sırt üstü ve omuzlarınızdan su akarken gevşeyebileceğiniz bir aquaterrace Üstün Özellikli Bahçe Jakuzisi Tasarım ve Performansında En Üst Nokta koltuğun üzerine çıkıyor
  • Taşınabilir jakuzi endüstrisinde MicroClean™ Ultra Filtre ile en kolay bakım
  • Ünlü Accu-Ssage™ terapi koltuğu gibi doğal olarak rahatlatıcı özellikler

Sundance® Spa’nın 880 Serisi masaj havuzları lüks bahçe jakuzi endüstrisine öncülük ediyor. Güçlü Aspen™ ‘den tam donanımlı Marin™’ e kadar her 880 Serisi bahçe jakuzisi, eğlendirici bir paket içerisinde hidroterapinin sağlıklı yararlarını sunacak şekilde donatılmıştır. Buna ek olarak, CLEARRAY™ Su Arıtma Sistemi, su kaynaklı patojenlere anlık olarak % 99.9 oranında sterilize ederken tüm jakuzilerde su bakımını kolaylaştırır.

Zamanımızdaki pek çok rekabet talebi ile kendimiz için anı oynamanın zor olabileceğini hepimiz biliyoruz.

İster kendinizi bir jakuziye daldırıp sıcak bir solunumla geçirin veya işten bir gün kadar uzaklaşın ve kendinizi gençleştirmenin bir yolunu bulun.

2023 broşürümüzü şimdi indirin!

btn-download24d Üstün Özellikli Bahçe Jakuzisi Tasarım ve Performansında En Üst Nokta

İlgili Mesaj: Aspen™, Sundance’ten En Yeni Spa

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!