Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Dış Mekan Jakuzisi Almadan Önce Dikkat Edilecekler Listesi

Dış Mekan Jakuzisi Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli – Hangi Bahçe masaj havuzu satın alacağınız veya sadece farklı modellerde karar vermeye hazır mısınız? Online araştırmanızı yaptıktan sonra, bir sonraki adım bir bayinin sergi salonunu ziyaret etmektir. Sundance® Spa‘daki profesyonel eğitimli ilgililer, jakuzi hakkında hemen hemen her soruyu yanıtlamaya hazırdır.

Hasumi_145_018 Dış Mekan Jakuzisi Almadan Önce Dikkat Edilecekler

Sundance® Spa ile iletişime geçin  ve bilgi almak üzere ziyaret edin!

Bir Sundance® Spa showroom’u ziyaretinizden en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsiniz:

1. Mevcut olan çeşitli renk ve cilaları not ederek, tüm farklı modellere dikkatle bakın.

2. Oturma ve jet püskürtme yerleri, kumandaların çalışma şekli, ışıkların jakuzinin içinde ve çevresinde parladığı yer gibi hissetmek için çeşitli jakuzilerin içine oturun. Oturma, jakuzinin boyutu kadar neredeyse aynı olabilir: örneğin, bir uzanma koltuğu olduğu sürece az yetişkine oturacak bir dış mekan jakuzisi seçebilirsiniz.

3. Sundance® Spa ile konuşun. Sundance® bayileri yıllardır birçok ev sahibi ile görüştü. Sundance® satıcınız size şu konularda tavsiyelerde bulunsun:

  • Bahçe Jakuziniz için finansman.
  • Kaliteli Teslimat Şekli – Bayilerimiz, teslimatın ve kurulumun sorunsuz olduğundan emin olmak için ekstra yol kat etmektedir.
  • Dış mekan jakuzisi sarf malzemeleri ve aksesuarları.
  • Yatırımınızı korumak için Garanti, yıllarca masaj havuzu yaşam tarzınızın tadını çıkarmaya hazırsınız demektir

Daha fazla bilgi edinmek ve masaj havuzu spesifikasyonlarını karşılaştırmak için, satıcınızın Showroom’da ücretsiz bir broşür seçin veya bir broşür indirin.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!