Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

Bahçe Jakuzisi Aksesuarları olmadan nasıl yaşadığını merak edeceksin

Kendinizi hazırlayın! Hava güzelleşir ve aniden herkes Sundance® Spada vakit geçirmek ister. Arkadaşlar ve komşular, dinlenmek ve bahçe jakuzinizde sizinle birlikte vakit geçirmek fikrini seviyor gibi görünüyor. Spa konukları için hazır olmanın bir yolu, doğru spa aksesuarlarını seçmektir.

Yeni Sundance® Spa bahçe jakuzilerinizin finansmanına spa ekipmanı ekleyebilirsiniz. Finansman için önceden yeterlilik elde edin – bu kadar kolay.

safe-t-rail Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

Safe-T-Rail gibi spa ekipmanları, spaya girip çıkmak için alışkın olmayan insanlar için özellikle yararlıdır. Safe-T-Rail, bahçe jakuzinize takılır ve bahçe jakuzinizin altına kaydırılan isteğe bağlı bir Ray Standı sunar. Bu popüler masaj havuzu ekipmanı, spayı ziyaret eden insanların jakuziye girerken ve çıkarken kendilerini sabit tutmak için kullanabileceği, kaymaz bir köpük kavrama özelliğine sahiptir. Masaj havuzu deneyimine fazladan bir güvenlik ve emniyet duygusu katıyor – birçok sahip bunu önemli görüyor.

Jakuzi ekipmanı ve aksesuarlarının örneklerini görmek için ücretsiz bir broşür indirin.

spacaddy Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

SpaCaddy, partiyi bahçe jakuzinize getiriyor! Uygun düz üst kenarlı bir Sundance Select ™ Serisi bahçe jakuzisine sahip olmadıysanız, jakuzideyken güneş gözlüğü, kitap veya atıştırmalıklarınızı koyacak bir yeriniz olmayabilir. SpaCaddy, havlu, içecek ve masaj havuzu seansınızı daha keyifli hale getiren başka herhangi bir şey için bir yan tepsi görevi görecek şekilde bahçe jakuzinize monte edilmiştir. Bahçe jakuziniz için özel olarak tasarlanan SpaCaddy kolay erişim için bir merkez milinden salınır ve hava koşullarına dayanıklıdır.

filtre-temizleme-aparatı Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

Yerel Sundance® Spa bayiniz çeşitli aksesuarlar için mükemmel bir kaynak olabilir. Filtre temizleme aparatından saksılarına kadar jakuzi yaz mevsimini en iyi hale nasıl getirebileceğini öğrenin. Hemen bir bayi bulun.

Jakuzi Aksesuarları ile Bahçe Jakuzine Çeki Düzen verin.

jakuzi-kapağı Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

YAZ! Yine gelecek. Güneşli, hafta sonu barbekülerimdeki ve parktaki konserleri sabırsızlıkla bekliyorum. Veranda mobilyalarından toz çıkarmanın (veya garajın dışına çıkarmanın) vakti geldi, ızgarayı temizleyin ve  bahçe jakuzinize yeni jakuzi aksesuarları ekleyin.

saksı-e1512482747401 Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

Jakuzi kapakları yaz için önemli jakuzi aksesuarlarıdır. Vinil jakuzi kapakları doğa şartlarına dayanacak şekilde dayanıklıdır ancak birkaç yılda bir değiştirilmesi gerekir. Yılın bu zamanında, çürüme veya sarkmaların olmadığından emin olmak önemlidir. Jakuzi kapağınız jakuzinizi korur, suyunu daha temiz tutar ve sıcağı tutmaya yardımcı olur. Jakuzinizin genel enerji verimliliğini artıracak bir bahçe jakuzisi aksesuarlarından biridir. Bayii İçin Arayınız. 

Yaz başlamadan önce, jakuzinizin filtrelerini kontrol etmek iyi bir fikirdir. Sundance® MicroClean serisi jakuzi fil treleri, jakuzi suyundaki istenmeyen parçacıkları ve artıkları temizler. Hepsinin temizlenmesi kolaydır veya gerekirse değiştirin ve jakuzi suyunun temiz ve berrak olmasını sağlamanın önemli bir bileşenidir.

Yazın jakuzinizden daha fazla keyif alabilmek için, yaz renkleriyle çiçeklerle dolu saksılar eklemeyi

microclean_ultra Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

düşünün. Sonbahar geldiğinde yeniden ağaçlandırırsınız. Zaten onlara sahip değilseniz, adımlar, en çoktercih edilen jakuzi aksesuarları arasındadır ve bunları Sundance® Spa’nın dış görünüşüyle ​​eşleştirebilirsiniz.

Yaz günleri ve geceleri jakuzide içecek tutucusunu öneririm. Rahatken siz bahçe jakuzinizin filtre kapağının üzerine oturarak içecek ve atıştırmalıkları elinizin altında tutmaya özen gösterir.

micro_filter_grey Bahçe Jakuzisi Aksesuarları

Jakuzi aksesuarları hakkında daha fazla fikir edinmek için web sitemizi veya broşürümüzdeki fotoğrafları ziyaret edin. Hemen bir Sundance yazına hazır olun! Katalog indirmek için lütfen tıklayınız.

error: Content is protected !!