Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Masaj Havuzunda Su Filtrasyonunun Önemimicroclean_ultra Masaj Havuzunda Su Filtrasyonunun Önemi

MicroClean™ Ultra En İyi Filtre Sistemidir.

Masaj Havuzunda Su Filtrasyonunun Önemi – Bir bahçe jakuzisi alışverişi yaparken, satıcıya su filtrasyon sisteminin nasıl etkili olduğunu ve nasıl çalıştığını sorun. Sundance® MicroClean™ masaj havuzu su filtreleme sistemi olağanüstü bir ün kazanmıştır. 880™ Serisi masaj havuzlarında mevcut olan MicroClean™ Ultra filitre sistemi son derece verimli filitrasyon, su sirkülasyonu ve aşağıdaki sonuçları üretmek için bir süreci birleştirir:

  1. Temiz bir su. 880™ Serisi Dynamic Flow spa devirdaim pompası birçok spadan 7 defa daha fazla su filtre eder. Su sürekli olarak yabancı maddeleri dışarı çeken Slipstream skimmer’den geçer. Sonra bizim özel üç katmanlı MicroClean Ultra filtre, istenmeyen parçacıkları net bir şekilde temizlemek için işe girişir. 780™ spalardaki iki kademeli filtre özelliği olan spalardaki iki kademeli MicroClean filtreleme sistemi, ; 880™ MicroClean Ultra filtresi gibi, kendi mikrofiber bölümünde ultra-ince filtrasyon sağlar.
  2. Daha az bakım. MicroClean sistemin enerji-verimli sirkülasyon pompası suyu her zaman hareketli tutar, ve doğal olarak su her zaman taze kalır. Havuzun ana pompası, rutin çalışmasıyla, su yüzeyindeki yağ ve büyük partikülleri ortadan kaldırır. Masaj Havuzunuzun akriliği, Slipstream skimmer sayesinde daha temiz kalır. Diğer bir deyişle, MicroClean masaj havuzu filtreleme sistemi suyun berraklığını ve temizliğini korumak için 7/24 çalışır.  Sonuç olarak, size hoş vakit geçirmek dışında pek fazla iş kalmaz!
  3. Daha Az kimyasal kullanımı. Üstün filtrasyon demek, daha az kimyasal madde kullanarak suyu temiz tutmak demektir. Havuz kimyasallarına (kaşıntılı gözler, tahriş olmuş deri, vb…) duyarlı olan herkes bu avantajı takdir edecektir. MicroClean-Ultra filtre, endüstrinin ilk çekirdekli tasarımına sahip, sağlam, etkili filtreleme için çıtayı yükselten bir Sundance® Spa ayrıcalığıdır.

Jakuzinizi sevmek

Jakuzinizi sevmek, su ile ilgili olan her şeyden geçer. Günün sonunda, yorgun kaslar için sıcak su masajı, suyu usulca karıştırarak rahatlatıcı bir durum, ya da, su jetlerinin jakuzi partisinde tam bir patlama yaratıyor; işte temiz suyun tamamıyla devreye girdiği nokta. İşe Sundance® Spa ile başlayın ve MicroClean® Ultra sistemi ile sıcak masaj havuzu filtrasyonunun en iyisine sahip olduğunuzdan emin olun. Sistemi görmek için bir Sundance® bayisine uğrayınız.

İngilizce sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

üzerinde

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!