Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

banner-book-wet-test Sundance® Spa Deneme Testi

Sundance® Spa’yı  Denemek isteyebilirsiniz.

Sundance® Spa’yı Denemek İçin Randevu Talep Edin.

Görmeden önce bir ev satın almazsınız, ya da deneme sürüşü yapmadan bir araba satın almazsınız. Neden denemeden lüks bir bahçe jakuzisi satın alasınız ki? Mükemmel lüks bir masaj havuzu satın almak, sizin için zaman ve araştırma gerektirir. Ancak en iyi araştırma türü aslında, lüks jakuzilerinizi kendi kendinize test etmektir; ayrıca “ıslak” test olarak da bilinir.

Lüks bahçe jakuzilerimizi  ”denemek”, sizi ilgilendiren jakuzide vakit geçirmek ve ihtiyaçlarınıza en iyi neyin uyacağı ile ilgili bilinçli bir karar vermek anlamına gelir.

Kilizman-2-13-1024x685 Sundance® Spa Deneme Testi

Sundance® Spa dış mekan masaj havuzu  lüksle doludur. Sağladığı üstün hidroterapi deneyiminden dolayı her Sundance® Spa bahçe jakuzisi lükstür. Kötü durumdaki bir sırtınız, omuzlarınız veya bacaklarınız varsa özel jet hidroterapi uygulamalarının etkilerini hissetmek, Sundance® Spa lüks bahçe jakuzilerinde alabileceğiniz çeşitli masaj türlerine (ve rahatlamaya) iyi bir fikir verecektir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Sektördeki en iyi sıcak su hidroterapisi hakkında daha fazla bilgi edinin. Katalog indirmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

Oturma ve masaj seçenekleri: Doğru tip oturma ve püskürtme, sizin için en uygun olan lüks jakuziyi bulmakta tüm fark yaratır. Sundance® Spa lüks jakuzilerinde Accu-Ssage ™ terapi koltuğu ve maksimum konfor ve destek için özel olarak tasarlanmış Fluidix jet teknolojisi bulunur. ”Denemek”, bir bahçe jakuzisini diğerine göre karşılaştırmanın en iyi yoludur. Sundance® Spa modellerinde fiyatları karşılaştırın.

Bir Test Teklifi İsteyin.

Aydınlatma ve opsiyonel özellikleri: Estetik kararınız üzerinde önemli bir faktör ise, “ıslak” test. Satın almadan önce lüks jakuzilerinizdeki benzersiz aydınlatma özelliklerini ve modern tasarımları deneyimlemenizi sağlayacaktır. SunGlow ™ LED aydınlatma sistemi köpüklü suyunu aydınlatır ve renk seçiminize göre ayarlanırken şık tasarımı “lüks” ü yepyeni bir seviyeye getirir. Lüks jakuzilerimizin diğer özellikleri arasında SunScents ™ aromaterapi ve AquaTerrace ™ şelaleleri yer alır. Katalog indirmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

“Deneme” testi, satın alma sürecinin önemli bir parçasıdır çünkü lüks bahçe jakuzilerimizin her biri çeşitli özellikler ve avantajlar ile benzersiz bir deneyim sunar. Gelin ve lüks dış mekan jakuzilerimizi deneyin. Bir randevu programlamak  ve bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!