Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

SUNDANCE® SPA Masajının Sağlık Faydalarından Biri: Daha İyi Bir Uyku…

Çoğumuz uykuya dalmak ya da uykuda kalmak için mücadele veririz. Daha iyi uyku SUNDANCE® SPA masaj havuzunun en büyük sağlık yararlarından biridir. Hidroterapi özellikle vücut için genel rahatlamayı teşvik etmekte ve zihninizi yatıştırmada etkilidir.

Sundance-health-and-wellness-sleep-woman-social Uyku Düzeniniz Bozuk mu?

Uykuyu olumlu etkileyen SUNDANCE® SPA hidroterapisinin bazı sağlık yararları şunlardır:

  • Sundance® Spa sıcak su masajının üç avantajı – ısı, yüzdürme ve masaj – gerginliği kolaylaştırır ve stres atmanıza yardımcı olur. Isı dolaşımını kolaylaştırır, yüzme kuvveti kasları ve eklemleri baskı altına alır ve masaj sertliği veya ağrıyı gevşetmek için kas liflerini doğrudan uyarır.
  • Sundance® Spa’nın sağladığı iyi bir uykuyla ilişkili olarak Endorfin üretimi masaj havuzunun sağlık yararlarının bir diğeridir. Endorfinler ağrı ve stres duygularını azaltır; doğal olarak endişelenmeden rahat bir gece uykusu ayarlamanıza yardımcı olan daha büyük bir refah hissi yaşarsınız.
  • Sıcak suda dinlenmek, denenmiş ve gerçek masaj havuzunun sağlık yararlarından biridir. Sundance® Spa masaj havuzuna uzanmak kan basıncınızı düşürebilir ve uykunuzda yardımcı olabilecek artrit semptomlarını hafifletebilir.

Yakın zamanda ABD’de “zaman değişikliği” yaşadık. Yaz Saati Uygulaması ile ilgili şikayetlerin birisi, uyku düzenine müdahale etmesidir. New York’taki Mount Sinai Tıp Merkezi’ndeki Uyku Merkezi Merkezi direktörü Steven Feinsilver, “Bir saat kaybetmek bir saat kazanmaktan daha zor” dedi. “Bu tür bir mini jet sürüşüne benziyor.”

uyku-duzeninizi-iyilestirmeye-yarayacak-faydali-uygulamalar_20160709152254 Uyku Düzeniniz Bozuk mu?

Uyku problemleri yaşamanın sebebi ne olursa olsun, Sundance® Spa bahçe jakuzileri rutininin içine girerek uykuyu iyileştirmenin keyifli ve etkili bir yolu olduğu kanıtlanmıştır. Yerel satıcınızdan su dolu bir Sundance® Spa masaj havuzunda hidroterapi masajı deneyebilir ve yatıştırıcı gevşeme hissi yaşayabilirsiniz. Bütün gün kendinizi nasıl hissettiğiniz konusunda fark yaratabilir.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!