Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Sıcak Su Masajının Faydaları

marin2 Sıcak Su Masajının Faydaları - SUNDANCE® SPA İle Yaşam Kalitenizi Artırın

Sıcak Su Masajının Faydaları – Kaliteli bir yaşam mı arıyorsunuz? Sırt ve adale ağrılarınız mı var? Günlük stresten kurtulmak mı istiyorsunuz?  O halde SUNDANCE® SPA ile yaşam kalitenizi artırın…

Ağrıyan adale ve eklemlerinizi sakinleştirmek için kendinize vakit ayırın. TV’yi kapatın, cep telefonunuzu bir kenara bırakın, spanızda ailenizle birlikte keyifli ve anlamlı sohbetlere katılın. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

sıcak-su-masajı2 Sıcak Su Masajının Faydaları - SUNDANCE® SPA İle Yaşam Kalitenizi Artırın

Artritten muzdarip iseniz, eklem ve kas hasarları ve ağrılardan kurtulmak, rahatlamak için kendinize zaman ayırın. Püskürtmeli sıcak su terapisi, vücudunuzu canlandırır, iyileştirici ve onarıcı etkiler sağlar. Bu konuda, kendi üretimi olan patentli jetleriyle sunduğu özel sıcak su masajı ile, Sundance® Spa size yardımcı olabilir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa, benzersiz su terapisini yaşatmak için dünyanın en büyük ve en kaliteli spa üreticisidir.  880 Serisi ASPEN™ modeli jakuzide su terapisinin faydalarını en üst düzeye çıkaran sekiz çeşit, toplam 66 jet bulunmaktadır. Mükemmel özelliklerle donatılmış 880™ Serisinin bu eşsiz jakuzisinde, yüksek teknoloji ile üretilmiş patentli Fluidix™ jetleri, boyun ve omuzlar gibi  gerginlik taşıdığı bilinen alanları tek tek hedef alacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

pinterest1 Sıcak Su Masajının Faydaları - SUNDANCE® SPA İle Yaşam Kalitenizi Artırın

 Araştırmalar, sıcak su terapisinin, stresin azaltılması ve uykuyu teşvik etmesinin yanı sıra, artritin yarattığı sertlik ve ağrıları azaltmanın etkili bir yol olduğunu göstermektedir. Ayrıca, ruhu rahatlatmanın ve canlandırmanın en rahatlatıcı yollarından biridir. Bu konuda, uzanma bölümü olan 880™ Serisi ASPEN™ veya CAMEO™ size çok faydalı olacaktır.

Düşük yükseklikteki jakuzilerimiz ise, spaya kolay ve emniyetli bir giriş -çıkış sağlar. Bunlar arasında 980 Serisi spalarımızdan KINGSTON™ ve CLAREMONT™ en son SUNDANCE® teknolojisi ile üretilmiş, en yeni spalar grubudur. Lüks 880 Serisinde düşük yükseklikteki diğer bir spamız olan MARIN™ de orta boyutlu 4-5 kişinin oturabileceği bir jakuzidir. Çok daha küçük boyuttaki CAPRI™ küçük alanlara sığması için üretilmiş, eşler için ideal 2-3 kişilik lüks bir jakuzidir.

Her seride, her boyutta ve her bütçeye göre spa üreten Sundance Spa, 780™ Serisi jakuzileri hayatınızı geliştirmek için tasarlanmıştır. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

680™ Serisi bahçe jakuzileri ise en ekonomik fiyatlı spa grubudur. Her boyutta ve uygun fiyatlı bahçe jakuzileri bu seride yer alır.  Tüm serilerde, en iyi su arıtma sistemi olan ClearRay® standarttır. 10 değişik renkte akrilik ve 4 değişik renkte yan panel seçenekleriyle Sundance® Spa‘da tüm aradığınız özellikleri bulacaksınız. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!