Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Enerji Tasarruflu Bahçe Jakuzileri –Sundance® Spa bahçe jakuzilerimizi neden sevdiğimizi biliyoruz – hayatımızdaki stresden kurtulmak ve gençleştirici bir masajla şımartılmak için lüks bir yer verdiler. Ancak son zamanlardaki mühendislik ve imalat gelişmeleriyle Sundance® bahçe jakuzilieri her zamankinden daha enerji verimli. Aslında, yeni Elite Serisi bahçe jakuzilieri kendi sınıfındaki diğer masaj havuzlarına kıyasla işletme maliyetlerinde daha fazla tasarruf sağlıyor. Aylık 10.00 doların altında tahmini bekleme maliyeti (60 ° F / 15 ° C) altındadır.

Diğer masaj havuzu modellerimiz de düşündüğünüzden daha az enerji tüketir. Sundance® köpük dolgusu yalıtımı kullanır; bu yalıtımlı köpük, panel boyunca ve zeminin yanında bütün alanı kaplar. Bu, ısıya yalnızca kısmi yalıtım içeren daha az enerji tasarruflu kaplamadan daha etkili şekilde korunmasını sağlar.

Sundance® Spa’yı pazardaki en enerji verimli masaj havuzlarından biri haline getiren diğer enerji tasarrufu özelliklerine göz atın:

• Titanyum bobin ısıtıcısından suya% 100 ısı aktarımı termal verimliliği artırır ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

• Daha düşük beygir güçlü jet pompaları, verimli boru tesisatı ve iyi tasarlanmış jetler, enerjiyi harcamaksızın büyük, güçlü bir masaj sunar.

• Enerji tasarruflu sıcak su havuzu mikroişlemcileri, ayarladığınız sıcaklığın yarım derece ile korunmasını sağlamak için spa işlevlerini sürekli olarak kontrol eder.

• LED spa aydınlatması akkor lambalardan % 7,5 daha az enerji tüketir.

Enerjiden tasarruf etmenin ve masrafların düşmesinin kolay bir yolu Spa’yı kullanmadığınızda yalıtıcı bahçe jakuzisi kapağını her zaman kapatmanızdır.

Davis Energy Group tarafından yapılan bir araştırmaya göre, masaj havuzu kullanımdayken ısı kayıpları % 6 oranında arttı. *

Enerji tasarruflu bahçe jakuzilerimizle kaliteyi veya performansı feda etmemeniz fikrini seviyoruz. Sundance®, daha fazla kişinin enerji tasarruflu küvetler talep etmesiyle, bir spa işletmesinin çevresel ve mali etkisini azaltmanın yeni yollarını araştırmaya devam ediyor.

* PY2004 için Kodlar ve Standartlar Geliştirme Girişimi: Başlık 20 Standartların Geliştirilmesi, Taşınabilir Elektrikli Bahçe Jakuzilerine Yönelik Standartların Analizi. Davis Energy Group ve Energy Solutions, San Francisco CA, Pacific Gas & Electric, 2004 tarafından hazırlanmıştır.

Önerilen makaleler

error: Content is protected !!