Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

sıcak-su-masajı2 SUNDANCE® SPA Sıcak Su Masajı

SUNDANCE® SPA SICAK SU MASAJI

Sıcak Su MasajıArtrit veya eklem ve kas ağrılarından rahatsızlık duyuyorsanız kendinize biraz rahatlama zamanı ayırın. Ağrılardan ve kas hasarından kurtulmak için Sundance® Spa masaj havuzu sıcak su terapisi yardımcı olabilir. Püskürtmeli sıcak su terapisi, vücudunuzu baştan aşağıya besleyen, canlandıran iyileştirici ve onarıcı etkiler sağlar.

Eski zamanlara dayanan sıcak suyun şifa verici etkileri çeşitli semptomları hafifletmek için kullanılmıştır. Suyun kaldırma gücü,  sıcak su ve masajın birleşimi, hasar gören kaslara kan akışını artırır. Basınç noktalarını hedefler ve gerginliği gidermek için çalışır. Günümüzde, Sundance® Spa’nın modern masaj havuzlarında gelişmiş sıcak su terapisinin faydalarının tadını çıkardığımız için şanslıyız.

Sundance® Spa bahçe jakuzindeki su terapisinin benzersiz markasını denemek için iyi bir yer, yeni Aspen™ jakuzide. Su terapisinin faydalarını en üst düzeye çıkaran sekiz çeşitte toplam 66 jeti bulunmaktadır. Patentli teknoloji ile Fluidix Nex™ jet gibi her özelleştirilmiş jet, boyun ve omuzlar gibi gerginlik taşıdığı bilinen tek tek alanları hedef alacak şekilde tasarlanmıştır.

Araştırmalar, sıcak su terapisinin, stresin azaltılması ve uykuyu teşvik etmenin yanı sıra artritin sertlik ve ağrılarını azaltmanın etkili bir yol olduğunu göstermektedir. Ayrıca, ruhu rahatlatmanın ve canlandırmanın en rahatlatıcı yollarından biridir. Su terapisinin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, yerel Sundance® Spa bayinizi ziyaret edin.

error: Content is protected !!