Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

SD_880_OH_Cameo-2016-300x300 Masaj Havuzu Seçmek
Sıcak Su Masajı, Şık Tasarım, MicroClean Filitrasyon,

MASAJ HAVUZU SEÇMEK.

Masaj havuzu markasını düşündüğünüzde aklınızdan geçenler nedir? Belki de kışın bir hafta sonunda arkadaşlarınız ile birlikte eğlendiğiniz büyük, hava kabarcıkları ile köpüren bir spa hayal ediyor olabilirsiniz. Ya da iki kişi yan yana oturduğunuz küçük bir spanın içinde jetlerin sağladığı masaj ile kaslarınızı günün stresinden arındırmayı düşünebilirsiniz. Bazı insanlar içinse en iyi spa en son yeniliklerle donatılmış modern bir görünüme sahip olmalıdır.

En iyi spa markası size istediğiniz şeyi tam olarak sağlayandır. Sundance® Spa geniş bir renk, boyut ve model yelpazesi ile size birçok seçenek sunar. Arka aydınlatmalı AquaTerrace™ şelalesi, Accu-Ssage™ terapi koltukları, doğal görünümlü yan paneller, tüm vücut uzanma koltukları Sundance Spa’yı diğer bütün iyi markalardan ayıran seçeneklerden sadece birkaçıdır. Ve güvenilir garanti koşulları ile Sundance Spa bütün ürünlerinin her zaman arkasında durur.

En iyi bahçe jakuzisi üreticisi itibarı yılları aşkın bir tecrübe sonucu kazanıldı; Sundance® Spa 1979’dan beri taşınabilir bahçe jakuzisi tasarımı ve üretimi yapmaktadır ve dünyanın en büyük akrilik spa üreticisi ve dağıtıcısı olarak bilinir. 2011’de Cameo™ bahçe jakuzisi modeli Consumers Digest dergisi tarafından “en çok satan” ürün ünvanını aldı ve iki kez onur ödülü ile ödüllendirildi.

En iyi bahçe jakuzisi markalarını karşılaştırın; Sundance® Spa’nın bu markalara öncülük ettiğini göreceksiniz.

error: Content is protected !!