Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Otomatik Havuz ve Spa Kapağı Ekstra Alan Sağlar.

Otomatik Havuz ve Spa Kapağı, bütün yüzeyi ile spanızın, swim spanızın ya da havuzunuzun boyutlarına bağlı kalmaksızın size yüksek dirençli kullanım özgürlüğü sunar. Havuz kapağı manuel veya hareket tuşuna basılarak otomatik olarak zahmetsizce hareket ettirilebilir. Yüksek kalite işçilik, geleneksel kurulumlu havuzu, su buharı ve su temizliğine uygun olarak değiştirebilir.

pool-lounge1 Otomatik Kapak

Teknolojik yeni havuz kapağı için geliştirilmiş izolasyon, yalıtım yüzeyinde bilimsel olarak test edilmiş nanoteknoljik kaplamaya dayanmaktadır. Sağlamlığı Avusturya Leoben üniversitesi tarafından uzun süreli çalışmalar sonucu test edilmiş ve onaylanmıştır.

Bu eşsiz yalıtım, enerji ve maliyet için büyük tasarruf sağlar. Pool Lounge suyun buharlaşmasının son derece düşük olmasını sağlamaktadır.

Kayar şekilde açılıp kapanan bu sürgülü kapağın diğer bir öne çıkan özelliği ise donma derecesinde bile kolay hareket sağlayan patentli ısıtılabilir raylara sahip olmasıdır.

pool-lounge-ornekler Otomatik Kapak

Sundance® Spa bahçe jakuzisi, zemin hizasında tasarımı ile havuz kullanılmazken görünmez olur. Havuzun üstündeki alan bahçe mobilya ve aksesuarlarınız için ekstra kullanım alanı sağlar.

Eşyalarınız havuz kapağı açıldığında da üzerinde durabilir. Havuz kapağının üst kısmının maksimum taşıma kapasitesi 320 kg/m2’dir. Ayrıca otomatik havuz kapağı havuzu kir ve diğer maddelere karşı korur ve çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın havuz etrafında güvenli olmalarını sağlar.

Bilgi almak için arayınız.

error: Content is protected !!