Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Ödüller – Sundance® Spa Good Housekeeping ödülünü kazandı.

banner-book-wet-test Ödüller - Sundance® Spa -

Ödüller – Ayrıntılı bir inceleme ve sertifikasyon sürecinden geçtikten sonra Sundance® Spas, Good Housekeeping dergisi tarafından Good Housekeeping Promise ödülüne layık görüldü. Sundance® Spa, bu onuru kazanmış ve üstün kalite konusunda tartışmasız bir üne sahiptir. Sundance® Spa belli başlı ulusal markalardan bir seçkin gruba katılıyor.

Good Housekeeping Promise, gurur ve prestijli bir mirasa sahip ve 1909’dan beri varlığını sürdürüyor. Ürün kalitesi ve bütünlüğü altın standart ile eş anlamlıdır. Promise’yi kazanan tüm ürünler dergi ve test laboratuarı tarafından desteklenmektedir – tüketicilerin satın alma kararı alırken güvenini arttırmaları sağlanmaktadır. Katalog Talebi için TIKLAYINIZ

Bağımsız araştırmalar, fiyat ve özellikler bakımından birbirine benzeyen iki marka arasında seçim yaparken şunları dikkate aldıklarını gösterdi. Tüketicilerin% 81’i, satın aldıkları ürünü Good Housekeeping Promise prensibi ile satın almak konusunda daha eğilimli olduğunu gösterdi. “Sundance® Spa bunu şöyle açıklıyor:” Bu önemli ciroya sahip olmaktan dolayı çok mutluyuz. ‘Pazarlama Direktörü Bill Smelley. “Amerika’nın% 97’si tarafından 35-54 yaşları arasında tanınan Promise, bir tüketicinin satın alma kararında önemli bir etkiye sahip.”

Sundance® Spa, 38 yılı aşkın bir süredir spa deneyimini mükemmelleştirdi.  Stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşam ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance® Spa, dünya çapında 75’den fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunan eksiksiz bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve  ısıtmalı bahçe jakuzileri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen ARAYIN.

error: Content is protected !!