Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Aspen Hidroterapiyi Mükemmelleştirir.

SDS_Aspen_Lifestyle_Group-2100x1400-4ba74e20-e65f-47f5-93b4-4b620cf2c35f-1024x683 Aspen Hidroterapiyi Mükemmelleştirir.
Jacuzzi

ASPEN Hidroterapiyi Mükemmelleştirir. En Üstün Jetler, Koltuklar ve Su Özellikleri Mükemmel Dış Mekan Jakuzisi Deneyimini Oluşturun

CHINO, Calif – Aspen spa, dünyanın en iyi tasarlanmış masaj havuzları üreticisi Sundance® Spa’nın amiral gemisi modelidir. Altı ila yedi kişiyi ağırlayan Aspen bahçe jakuzinin, 55 jeti, çeşitli jet seçenekleri vardır. Nihai hidroterapi deneyimi için geliştirilmiş su ve aydınlatma özellikleri ile şık bir yeni tasarım ve üstün mühendislik özellikleri sunar.

Sundance® Spa‘da ürün geliştirme, tasarım ve pazarlama bölümünden sorumlu başkan yardımcısı olan Erica Moir şöyle dedi. “En büyük boyutlar, en derin oturma ve en güçlü jet pompaları ile Aspen ergonomi, stil ve konforun mükemmel kombinasyonudur.” “Geliştirmelerimiz, dinlendirmeden canlandırmaya kadar sayısız masaj varyasyonuna izin veriyor – spa kullanıcıları spa deneyimini özelleştirdikçe hidroterapiyi daha eğlenceli hale getiriyor.”

Aspen spa, kullanıcıların günlük olarak hidroterapi (ısı, su, masaj ve yüzdürme) avantajlarından yararlanmalarını ve rahatlamalarını sağlar. Aspen spa’nın özelleştirme özellikleri şunları içerir:

Jet Terapisi

Basınç noktası, terapi ve gevşeme de dahil olmak üzere yedi tip jeti vardır. En hassas ve canlandırıcı bir masaj sağlamak için jet yönü ve hacmi ile ayarlanabilir. Ek olarak, sekiz ayak jetleri, sinir yollarını serbest bırakmak için ayakların üzerinde duran refleksoloji masajı sağlar. Vücudun tamamında hissedilen masaj faydalarını sağlar. Boyun masajı Accu-Pressure™ jetleri üst sırt ve omuzdaki gerginliği serbest bırakır.

Özel Oturma

Accu-Ssage™ Terapi Koltuğu, boyun, bilekler, bacaklar ve ayaklar için ayarlanabilir kuvvetli hidromasaj özelliğine sahiptir. Aspen masaj havuzunda yatık koltuklara benzer uzanma koltuğu  vardır. Jet sürüşlü su ile çevrelendiğinde kullanıcıların ağırlık dağılımını ve doğru duruşunu korumasına yardımcı olur. Bu, kullanıcıların doğru basınç noktası bölgelerinde püskürtme eylemi yaşamak için dalgalanmadan oturma pozisyonunda kalmalarını sağlar. Palm jetleri ellerdeki ve bileklerdeki hassas sinirleri ve kasları tespit eder ve karpal tünel sendromunun ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir.

Su Özellikleri

Sanayide bir ilk – Ayarlanabilir su akışı ve aydınlatmaya sahip çift AquaTerrace™ şelalesi vardır.

Kullanıcıların spada olup olmamasına bakılmaksızın, terapi pompalarından bağımsız olarak çalıştırılabilir.

Aydınlatma Seçenekleri

LED aydınlatmanın özelleştirilebilir renk terapisi avantajları, kullanıcının farklı ortam etkileri yaratan yedi dönen renkten biriyle istenen havayı eşleştirmesini sağlar.

Aspen spa, arka bahçesinde manzara için iyi tasarlanmış bir meditasyon merkezidir. Spa kullanıcılarını dış mekan jakuzi deneyiminin en iyi unsurlarından ve hidroterapide mükemmel olanlardan eğlenmeye davet ediyor. Aromaterapi ve ilave renk ve dolap seçenekleri, spa kullanıcısının Aspen spa’sını daha da kişiselleştirir. Böylece eksiksiz bir spa deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar.

Sundance® Spa Hakkında

Sundance® Spa, neredeyse 38 yıldır spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance® Spa stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratır. Hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance® Spa dünya çapında 70’den fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunan komple bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve ısıtmalı bahçe jakuzileri üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen firmamızı arayın veya https://taslak2.sundance-spa.com.tr/ adresini ziyaret edin.

error: Content is protected !!