Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

JAKUZİ AROMATERAPİSİ SUNSCENT

Jakuzi aromaterapisi Sunscent koku ile suya etki eder, jakuzi jetlerinden gelen koku baloncukları ile ılık su mükemmel bir uyum gösterir.

aromatherapy-2 Jakuzi Aromaterapisi SunScent

İnsanlar bitki yağları yada karışık yağları bitkilerle kullanmaya başladıklarından beri aromaterapi, spa aromaterapisi de dahil olmak üzere birçok formda popülerliğini devam ettirmektedir. Aromaterapinin tedavi kalitesini arttırdığı, ruh halini iyileştirdiği ve mental keskinliğe yardımcı olduğu söylenmektedir. Hidroterapinin rahatlatıcı vücut masajı ile birleştiğinde spa deneyimini birçok yönden daha verimli bir hale getirir.

Hidroterapi ve aroma birleşiminin ilk üreticisi olarak Sundance® Spa, jakuzi aromaterapisi olan SunScent™ aromaterapisini sunar. SunScent spa aromaterapisi SilentAir enjeksiyon sistemi ile kokuların dağılmasını sağlar. Bu sistem, su içinde sıvı baloncuklar yerine hava baloncukları kullanarak suyun berraklığının korunmasını sağlar.

SunScent kokularının bazıları duyularınızı uyarıcı bir etkiye sahipken, bazıları da sakinlik ve dinginlik sağlar. Zevkiniz hangi yönde olursa olsun, masaj havuzu aromaterapisi size bahçe jakuzisi tecrübenizde yeni bir deneyim kapısı aralayacaktır.

error: Content is protected !!