Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Enerji Tasarruflu Bahçe Jakuzisi

Verimli Bir Sistem İçin Isıyı Korur ve Suyu Temiz Tutar.

Enerji Tasarruflu Bahçe Jakuzisi – Sundance® Spa mühendislik neticesinde, uzun seneler çalışan, yüksek performanslı, enerji tasarruflu dış mekan capri1-300x131 Enerji Tasarruflu Bahçe Jakuzisisıcak su masaj havuzları üretir. Sistemlerimiz ve bileşenlerimizle termal enerjiyi korumaya için çalışıyoruz. Bu sistemlerimiz, aynı zamanda suyu daha uzun süre berrak tutmaktadır.

Bazı üreticiler izolasyonu yer boyunca tabana, bazıları ise yan panellerin içine yerleştirmektedirler. Bu “kısmen izolasyonlu” olarak tabir edilir. Yukarıda açıklandığı gibi Sundance® Spa pazardaki en yüksek enerji tasarrufunu sağlayabilmek için (tüm akrilik altı, zemin ve panel içleri) komple köpük kaplıdır.

Bahçe jakuzilerinin enerji tasarrufu, Sundance® Spa’nın süper güçlü ısı tutucu Rigid Bond™ sistemi ile başlar. Sistemin faydaları gövde içindeki boşlukları dolduran poliüretan köpük ile artar. 750 gr-yoğunlukta kalın bir köpük kaplama ısı tutma sistemini destekler.

880™ serilerde bulunan titanyum ısıtıcı, ısıyı %100 direkt olarak suya iletir. Isıtıcı ise oldukça güçlüdür ve bu yüzden 5 yıl koşulsuz garantisi vardır.

Sundance® Farkı’nın anlamı bahçe jakuzinizden uzun yıllar boyunca her yönüyle memnun kalmanızdır. Biz sizin hayatınızı daha az bakım gerektiren ve enerji tasarruflu masaj havuzlarıyla daha kolay hale getirmenizi hedefliyoruz. Ve diğer masaj havuzu şirketlerinin gıpta ettikleri bir tasarım ve teknolojiye sahibiz. Birçok seçenek imkanı ile size mükemmel enerji verimliliği sağlayan dış mekan sıcak su masaj havuzları sunduğumuza kesinlikle eminiz!

SERTİFİKALAR VE ÖDÜLLER
Sundance® Spa Bahçe Jakuzilerini en iyi yapan nedir?

SIKÇA SORULAN SORULAR
Cevapları

error: Content is protected !!