Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Bahçenizi geliştirin. Bahçe Jakuzisi için “Dış Mekan Odası” ekleyin.

Alaçatı-3_720x482 Dış Mekan Odaları

Bahçe Jakuzisi bir ev için değerli bir üründür. Stresten kurtulmak ya da kas ağrılarını yatıştırmak için genç ya da yaşlı herkes hidroterapiden hoşlanır. Sundance®’ Spa‘nın mükemmel tasarımlı yüksek performanslı masaj havuzlarıyla başlayın. Daha sonra sosyal bir ortam içinde bile kişisel gizliliğinizi sağlayacak dış mekan odalarını plana dâhil edin.

Duvarlar, kapı ve pencerelerin kısıtlamalarından arınmış sofistike ya da gösterişsiz bir dış mekan odası tasarlayabilirsiniz.

  • Dış mekan jakuzinizin etrafında dört mevsim bir dış mekan odası planlamak, bahçe jakuzinizi bir yaz-yüzme havuzundan daha özellikli kılabilir.
  • Basit düşünün: renkli kumaşlar ve mobilyalar; etkili ve kolay kurulumu olan bir balkon; doğal taşlar ve tahtalar; bitkiler.
  • Kişisel gizliliğiniz ve güzel bir spa dekorasyonu için ağaçlarla kaplı doğal bir inziva alanı oluşturabilirsiniz.

Mükemmel bir yer oluşturmak için profesyonel bahçıvanlar gerekmez. Uzman ekibimiz size lüks ve yerleşik görünümlü bir spa tasarımı için yardımcı olabilir. Örneğin, doğal taşlar, tuğlalar, tahta bir teras ve etkileyici peyzaj süslemeleri kullanarak spa kurulumunuzun tamamlanmasının ne kadar kolay ve uygun olduğunu görünce gerçekten şaşırabilirsiniz.

Sundance® Spa ile bütün yıl boyunca bahçede daha çok vakit geçirmek için plan yapın

pinterest1-300x225 Dış Mekan Odaları

Günümüzün en moda trendleri özel keyifler ve günlük eğlenceleriniz için rahat bir ortam sunan dış mekân odalarıdır. Kişisel ve sosyal ortamlarınızın bir uzantısı olarak Sundance® Spa salonunuzu bahçeye taşıyor. Kim ailesiyle hoş vakit geçirebildiği, misafirlerini barbekü ya da spa partilerine çağırabildiği, kişisel rahatlama yaşayabildiği bir bahçe istemez ki? Bunların hepsine basit bir plan ve Sundance ile sahip olabilirsiniz.

Dış mekan odanız için beş temel tasarım fikri:

  • Yer Döşemeleri (spanızın altındaki ve etrafındaki zemin; spanızı yerleştirdiğiniz bir güverte, tasarım bir zemin, çim ya da doğal bahçe zemininiz)
  • Duvar Dekoru (perdeler, çardaklar, asılı bitkiler ya da manzaralı bir balkon)
  • Işıklandırma (Sundance’in yumuşak, renkli ışıklandırmaları dekor tamamlayıcılarınızdan bir tanesidir)
  • Mobilyalar (bahçe masa ve sandalyeleri, bitkiler)
  • Aksesuarlar (spa merdivenleri, bar and tabureleri, stereo, barbekü)

Sundance® Spanız için çok geniş bir yelpazede renkler, stiller – mükemmel seçenekler ve aksesuarlar sunuyor. Kişisel zevkinize göre oluşturabileceğiniz bir kombinasyon için şimdiden iyi eğlenceler!

Sundance® Spa için 3 adım

1. Adım
Sundance® Spa Dış mekan jakuzisi kurulumu için dış odanın yerini belirleyin. Kurulum planınızdaki yerin, elektrik prizi ve jakuziniz için sağlam bir temelde olduğuna emin olun.

2. Adım
Dış Mekan Jakuzinizi koyacağınız teras, bitkiler, ağaçlar, patikalar vs. dahil olmak üzere bölgeyi ölçün. Bahçe jakuzisi boyutlarını ve özelliklerini online olarak sitemizde bulabilirsiniz.

3. Adım
Kayfini çıkarın. Bu oda rüzgara karşı korunaklıdır ve doğal güzelliklerle bezenmiştir.

Kurulum

Bir bahçe tasarımı için tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok. Şu andaki mevcut bahçenize birkaç küçük dokunuş ve ilavelerle size özel spa alanınızı oluşturabilirsiniz.

Kurulum fikirlerine göz atın.

Geri-Dönmek-İçin-Tıklayınız-e1513417758984 Dış Mekan Odaları

 

error: Content is protected !!