Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Dijital Kontrol Paneli

images-1 Dijital Kontrol Paneli

Dijital Kontrol Paneli Sundance® Spa bahçe jakuzisinin, sadece bir başka şık, iyi tasarlanmış bileşeni gibi görünebilir; ancak, jakuzi deneyiminizi ve enerji kullanımınızı tam kontrol etmenizi sağlayan inanılmaz bir ekipman parçasıdır.

Bahçe jakuzisi kontrol panelinin ne kadar rahat bulunduğuna ve kullanmanın ne kadar kolay olduğuna dikkat edin; açık ve okunaklı dijital ekran jakuzinizin içinden veya dışından okunur. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

Seçkin Sundance® Spa dış mekan jakuzilerinde bulunan I-touch dijital kontrol panelleri, havuz su devridaimi, hidroterapi, aromaterapi, filtreleme, arıtma, sıcaklık ve ışıkları özelleştirebilmenizi sağlar. Her fonksiyon, dokunmatik yüzeyle tamamen programlanabilir. En verimli enerji tasarrufu ayarları için jakuzi kontrol panelinizi önceden programlayın ve masaj havuzunuzun suyunu kullanmak istediğinizde suyun ısıtılmış ve hazır olduğundan emin olun. Saniyede 60 kez tüm işlevleri kontrol eden gelişmiş mikroişlemciler sayesinde jakuzi kontrol ayarlarınızın sabit olduğunu biliyorsunuzdur.

880_Cameo_2016_Couple_Muscles_720x480_72_RGB-300x200 Dijital Kontrol Paneli

Bahçe jakuzisi kontrol paneli, AquaTerraceTM şelale ve ayak bölmesindeki ışıkları birbirinden bağımsız olarak açıp kapatmanıza izin verir. Ayrıca, şelale akışını değiştirmek için AquaTerrace™ Şelale Kadranı bulunur – bu jetler masaj havuzu kontrol panelinden bağımsız olarak çalışır ve ayarlanabilen renkli arka plan aydınlatma kontrolü içerir. Daha fazla bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

error: Content is protected !!