Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Cameo Masaj Havuzu Adalelerinizi Gevşetir.

880 Serisi Cameo Masaj Havuzu – Konsantre jetlerle, yorgun bacak ve ayaklara, uzanma ve oturma koltuklarında tam bir vücut masajı sunar. Sundance@ Spa dünyanın en iyi tasarlanmış bahçe jakuzileri üreticisidir. Sundance® Spa’nın Cameo dış mekan jakuzisi, duyuları çekerek, stresinizi azaltmak için tasarlanmış sayısız özel özelliklerle rahatlamayı kolaylaştırıyor. En çok satan bu model gelişmiş uzanma ve oturma koltuklarıyla, teknoloji ve performans ile 2009 yılında yeniden tasarlandı. hot-tub-reviews-cameo Cameo Masaj Havuzu Adalelerinizi Gevşetir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Consumer’s Digest Best Buy ödülü alan Cameo masaj havuzu, beş – altı yetişkinin rahatça oturmasına olanak verir. Spaya rahatça girebilmek için bir serinleme koltuğu ve boyun desteği için üç adet rahat başlıklar sunuyor. Toplam 46 jet, tam vücut masajı deneyimi için canlanıyor.

Sundance® Spa bahçe jakuzilerindeki ürün geliştirme, tasarım ve pazarlama başkan yardımcısı Erica Moir şöyle dedi. “Cameo’nun uzanma koltuğu, vücudun konturlarına göre kalıplanıyor. Bu da ideal tam vücut masajına olanak tanıyor.”  “Uzun bir günün sonunda Cameo’nun güçlü ayak bölmesindeki jakuziler tarafından sağlanan eşsiz gevşemeyi deneyimleyin. Daha sonra, her gün bu şekilde gevşetmek isteyeceksiniz.”

Isı, su, masaj ve yüzdürme kombinasyonu ile şifa olarak tanımlanan hidroterapinin en güçlü sağlık faydalarından biri stres azalmasıdır. Stresin azaltılması çoğu insan için önemli bir hedeftir. Cameo spa’sı kullanıcıların ihtiyaç duyduğu sıklıkta gevşemelerini sağlar. Dokunuş, görme, koku ve işitme de dahil olmak üzere beş duyunun dördünü teşvik eder. Katalog talebiniz için TIKLAYINIZ.

Cameo modeli masaj havuzunun birçok gevşetici özelliği şunları içerir:

Jet Terapisi

Lady-Relaxing-300x200 Cameo Masaj Havuzu Adalelerinizi Gevşetir.

Spa kullanıcılarının rahatlamaları ve rahatlamaları için tasarlanmıştır. Cameo spa, ayak yorgunluğunda yorulmuş, aşırı işlenmiş kasları tespit eden üç güçlü jeti içeriyor. Ayakların üzerinde odaklanan refleksoloji masajı, vücudun tamamında hissedilen bir masaj sağlamak için sinir yollarını serbest bırakır.

Uzanma Koltukları

Cameo modeli dış mekan jakuzisiaki uzanma koltuğu, sırt çantasına benzer bir koltuğa benzer şekilde, kullanıcıların jetle hareket eden suyla çevrilince bile ağırlık dağılımını ve doğru duruşunu korumasına yardımcı oluyor. Bu özellik, kullanıcıların doğru basınç noktaları alanlarında jet hareketine maruz kalmaksızın yüzen olmadan oturmalarını sağlar.

Su Özellikleri

Ayarlanabilir su akışı ve aydınlatmaya sahip AquaTerrace™ şelale, Cameo’yu açmadan sürekli olarak çalıştırılabilir. Cameo, bir kullanıcının spa’da olup olmadığı konusundaki eğlence hissini arttırır. LED aydınlatma, kullanıcının istediği havayı farklı ortam efektleri yaratan birçok renkle eşleştirmesini sağlar. Bilgi almak için TIKLAYINIZ.

Aromaterapi

Sundance® Spa, gerçek aromayı Hidroterapi ile SunScents ™ aromaterapi ile birleştiren ilk üreticidir. 8 farklı koku, rahatlatmaktan canlandırmaya kadar değişen ruh halinin arttırmasına olanak tanır.

Üç ComforTone ™ başlık desteği, ayarlanabilir püskürtme uçları ve ilave renk ve dolap seçenekleri spa kullanıcısının Cameo bahçe jakuzisini kişiselleştirmesine olanak tanır. Consumer Digest, tüketici araştırma dergisi Consumers Digest tarafından iki kere en iyi model seçilmiştir. Premium spa kategorisinde “Best Buy” adı verilen Cameo spa, arka bahçenizde manzara için iyi tasarlanmış bir meditasyon yöntemidir ve hem yer üstü hem de yer altı modelleri de mevcuttur. Sundance’in paslanmaz çelik detay içeren yeni Çağdaş Kenar da dahil olmak üzere beş kenarlık seçeneği mevcuttur.

Sundance Spas, Inc. Hakkında

Sundance® Spa, 1979’dan beri spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance® Spa, stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance® Spa, dünya çapında 75’den fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunan eksiksiz bir aksesuar satırı da dahil olmak üzere taşınabilir ve yerden ısıtmalı bahçe jakuzileri üretmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen 0232-463 5700 numaralı telefonu arayın veya www.sundance-spa.com.tr adresini ziyaret edin.

İngilizce web sitemiz için tıklayınız.

 

error: Content is protected !!