Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

880_Cameo_2016_couple_night_480x720_72_RGB Beton Jakuzi ve Sundance® Spa Farkı

BETON JAKUZİ ve SUNDANCE® SPA FARKI

“Beton Jakuzi”, genellikle şehir suyu ve elektrik tesisatı ile belirli ölçülerde tasarlanmış, hareketsiz, taşınamayan, betonarme spalara denir. Sabit spalar  jetler ve oturma alanına sahip olması anlamına gelmez; sabit bir jakuzi, ölçülerek yerleşik bir şekilde çevreye yerleştirilebilmesi anlamına gelir.

Urla-5_720x482-300x201 Beton Jakuzi ve Sundance® Spa Farkı
Çoğu insan için Sundance® Spa’nın taşınabilir dış mekan jakuzileri, sabit spalar kadar çevreye uyum sağlayabilir ve daha güzel bir ortam sunar. Sundance® Spa kurulurken, bahçenizde kazı yapmanıza, özel su ve elektrik tesisatı ya da yer döşemelerini değiştirmeye gerek kalmadan, kolay kurulum ve geniş bir stil çeşitliliği sunuyor.

Bahçe Jakuzinizi özel kılmaya, kaç kişi kullanacağınıza karar vererek başlayın; akrilik ve panel renk seçenekleri ile devam edin. Sundance® Spa, bahçe jakuzinizi kişiselleştirmeniz için birçok seçenek sunuyor. Bahçe jakuziniz, etrafını saran aksesuarlarla bir anda ortamın merkezine yerleşebilir. Sundance® Spa masaj havuzunuzu bahçenizin merkezi haline getirmek istiyorsanız, yan panellere uyumlu çiçek saksılarını deneyebilirsiniz. Masaj havuzunuzun etrafını bitkilerle süslemek hem onun güzelliğini arttıracak, hem de küçük bir Sundance® bahçesi oluşturacaktır.

Jakuzinizin etrafına spanızla uyumlu masa, tabure, şemsiye ya da küçük bir çardak eklemek spanızı bahçenizin bir parçası haline getirecek. Ama daha da önemlisi, bir spa bahçenize ve hayatınıza daha fazla keyif ve eğlence getirmek için kişisel olmalıdır. Sundance® Spa’nızı stereo sistemlerle bir eğlence merkezi haline getirebilirsiniz. Spa trabzanı ve basamaklar ekleyerek yaşlı insanların giriş ve çıkışlarını kolaylaştırabilirsiniz. Bütün bu seçenekler ve özellikler ile Sundance® Spa’nızı, sabit bir spadan, çok daha kullanışlı ve konforlu kullanırsınız.

Sundance® Spa ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayınız.

error: Content is protected !!