Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Bayilik Talebiniz.. Profesyonel satıcılar listemize katılın.

Taşınabilir Bahçe Jakuzisi İşine ilgi mi duymaya başladınız?

Sundance® Spa Türkiye, kariyerler konusunda ciddi, bahçe jakuzisi bayilerinin, başarılarına kendini adamış bir organizasyonla ortak çalışmanın öneminin farkına varan kişilerle çalışmak istemekte ve yeni bölgelerde bu sorumlulukları bayilerine vermeye hazırdır.

Bayilerimize ve müşterilerimize hizmet veren eğitimli profesyonel kadromuzla, size jakuzi iş hayatına başlamanız için yardımcı olmaya hazırız. Yeni iş yerinizin kurulum aşamasından itibaren, show-room duvar sergilerini sağlayarak, seminerler düzenleyerek, size Sundance® Spa bahçe jakuzileri satışında nasıl başarılı olunur, hikayemizi gösterebiliriz.

dealer-form-btn Bayilik Talebi

Sundance® bayi profili taşıyor musunuz?

Sundance® Spa jakuzi satıcıları geniş bir tüketici kitlesine hitap etmesini bilen müteahhitlerdir. Rahatlama, eğlence, aileyle vakit geçirme, çok daha güzel bir bahçe, – iyileşmiş bir sağlık ve daha iyi hissetmek – sözü vermek dünyadaki birçok kimse için lüks içeriğinde evde spa hayat tarzı yüksektir. Bizim spa bayilerimiz,  1979’dan beri buluşlarıyla endüstriyi standart kaliteye oturtan Sundance® Spa gibi, hiç kimsenin sözverdiği şekilde sevkiyat yapamayacağını ayırt etmişlerdir.

Sundance® Spa bayilerinin birçoğu on yıldan fazla bir süredir firmayla birliktedir. 70’dan fazla ülkede bulunan bayilerin başarı dolu geçmişleri için çok sayısız neden vardır.

Sıcak Su Masaj Havuzu endüstrisinde başarılı olmanın formülü nedir?

Bu, yeni müşteriler çekmek, satışı arttırmak ve başarılı bir bayilik kurmak için her zaman kazanan bir formüle sahiptir. Ayrıca yıldan yıla daha iyi çalışan bir jakuzi işi için kanıtlanmış bir formül sunar. Jakuzi sektöründeki liderlik formülümüz;

 • Yüksek kaliteli ürünler
 • Tasarım ve üretim mükemmelliği
 • İleri görüşlü teknoloji

Her bahçe için bir Sundance® modeli vardır ve her biri en iyi hidroterapi masajı ve mükemmel bir su arıtması sunar. Üstün bir ürün hattı ile birlikte, başarı için önemli maddeler şunlardır:

 • Kapsamlı şirket desteği
 • Etkili satış ve servis eğitim programları
 • Sonuç odaklı pazarlama

Sundance® Spa tüm bu olanakları bayilerine sağlar. Profesyonel kişilerle iş; asla en iyisinden başkası ile yetinmemektir.

Alışveriş yapanların dikkat ettiği iki husus:

1. Bahçe Jakuzisi bakımı kolay mıdır? Eğer jakuzi suyunuz sürekli temiz ve saf olursa rahatlamak için size daha çok vakit kalır. Sundance®’in özel MicroClean™ su arıtma sistemi çoğu modellerde bulunur. Bu sistem suyu her zaman tutarak rahatlamak için size bol vakit sunar.

2. Bahçe Jakuzisi istediğim özelliklere sahip midir? Sundance® Spa alıcıları için en etkili unsur diğer marka jakuzilerden daha çeşitli güçlendirilmiş patentli jetlerimizin olmasıdır. Ayrıca alıcılar, geliştirilmiş özellikler de arıyorlar; iPod® için tasarlanmış bölmeler ve müzik sistemi seçenekleri gibi… Romantik şelaleler, LED ışıklandırmalar, hidroterapi koltukları ve aromaterapi; tüm bu özellikler yüksek kalitede Sundance® Spa üretim listesinde bulunuyor.

Programlar

 • Satış rehberliği ve online yönetim
 • Kapsamlı perakende mağazacılık
 • Profesyonel showroom tasarımcıları
 • Ulusal satış promosyonları
 • Rekabetçi tüketici finansmanı
 • “Premier” satıcı teşvikleri
 • İndirimli kampanyalar
 • 45-gün ücretsiz envanter döşeme
 • Co-op available
 • Off-site event support
 • Show team sales support
 • Attractive incentives for retail sales personnel
 • Rewards points for aftermarket products
 • Annual dealer conference
 • Yellow Pages advertising
 • co-op program

The value of ongoing training and support

Effective product, sales, and service training is critical to successful selling. Sundance Spas dealers are instructed by professional sales facilitators who utilize specialized training materials designed to make selling easier. They teach dealers how to get the most from merchandising, as well, and familiarize them with the company’s operations and service.
Sundance offers sales training several times a year throughout the U.S. and around the globe. We also present at least four technical seminars each year at our facility in Chino, California, and many more at locations worldwide.

Show-team support helps you and your staff.

Participating in home shows, local fairs, mall sales or other off-site events can stretch the limits of a showroom staff. To help alleviate the stress, Sundance utilizes a professional national show team. The show team, trained on all Sundance products, travels to your event location and helps you get the most sales from your show. This helps keep your staff free to carry out the important job of assisting customers in the showroom.

Our websites help you grow.

A recent survey indicated that more than 70 percent of consumers searched the Internet before buying a spa. Sundance Spas uses proven strategies to help consumers find our website. The site is designed to drive them directly to our dealers’ stores. We also provide links to dealers’ sites and notify our dealers of leads generated from www.sundancespas.com. Our web-based Sundance Spas Dealer Community site provides dealers with a 24-hour comprehensive source of technical, sales, and marketing materials and information. It also includes an online store where dealers can order from Sundance.

Get more information about becoming a Sundance Spas dealer

Dealer Inquiry Form

error: Content is protected !!