Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Zemin Rengiyle Uyumlu Yan Paneller

Zemin Rengiyle Uyumlu Yan Paneller – Sundance® Spa’ın bahçe jakuzileri kenarlık ile birleşik bir tasarım oluşturmak için bir başka seçenek sunar. Ev cephelerinde ve arka bahçedeki peyzajlarda mimari detay olarak yığın taş estetiği popülerlik kazanmaya devam ediyor. Nötr ve aksan tonlarında doğal bir toprak tonuyla renklendirilmiştir. Yerinde yapılan taş işçiliğinin maliyetinin bir kısmına lüks bir tasarımcı bakışı sunar.

Tasarım Müdürü Ian Scali, koordine edilen ev tasarımında yüksek değeri olan sofistike tüketicilerin estetik ihtiyaçlarını öngördük. Uyum içinde olan modelini ve renklerini aklımızda geliştirdik “dedi. Sonuç, doğal taş oyma ve tarla taşı ile çalışan özel ustaların ustalıklı duvar ustalarından esinlenerek geliştirilmiş bir kenarlık seçeneğidir. Zamansız, tarihi cazibesi ile tanınan, kuru yığın ya da kuru set, çimentosuz bir görünüm sunmaktadır. Rengarenk dokusu ve rengi mimari stiller için cazibe katar.

Şu anda Sundance Spas lüks 880 Serisinden Cameo™ ve Optima™ modellerinde mevcuttur. Eşleştirme adımları Sundance BackDards aksesuar programı aracılığıyla edinilebilir. Yan Paneller Sundance® Spas dış LED vurgu aydınlatma paketi ve rahat kapak kaldırıcılarla tamamen uyumludur.

Sundance® Spas, Inc. Hakkında

Sundance® Spas, Inc yaklaşık 38 yıldır spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance® Spas, Inc. stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance® Spas, Inc., dünya çapında 75’den fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunan eksiksiz bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve yerden ısıtmalı bahçe jakuzileri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen 0 232 463 57 00 numaralı telefonu arayın veya https://taslak2.sundance-spa.com.tr/ adresini ziyaret edin.

Teras Zemini Rengiyle Uyumlu Kaplama

CHINO, Calif. – As the stacked-stone aesthetic continues to gain popularity as an architectural detail in home facades and backyard landscapes, Sundance Spas’ hot tubs offer spa buyers another option to create a unified design with TerraStone™ skirting. Colored with an array of natural earth tones in neutral and accent hues, TerraStone delivers an upscale designer look at a fraction of the cost of site-built stonework.

“Anticipating the aesthetic needs of sophisticated consumers who place a high value on coordinated home design, we developed the pattern and colorations of TerraStone with harmonization in mind,” said Design Manager Ian Scali. The result is a premium skirting option inspired by the skilled artisanship of specialty masons working with natural flagstone and fieldstone. It features a dry stack or dry set, morterless appearance recognized for its timeless, historic charm. The variegated texture and color adds appeal for any number of architectural styles.

TerraStone is currently available on the Cameo™ and Optima™ models from the Sundance Spas luxury 880 Series. Matching steps are available through the Backyards by Sundance accessories program. TerraStone is fully compatible with the Sundance Spas exterior LED accent lighting package and convenient cover lifters.

About Sundance Spas, Inc.

For almost 30 years, Sundance Spas, Inc. has perfected the spa experience. Sundance Spas, Inc. is devoted to improving health and lifestyles through its hydrotherapy benefits, including stress relief, health restoration and the creation of an environment for balanced living. Sundance Spas, Inc. offers portable and in-ground hot tubs, including a complete line of accessories, available through 750 specialty retail locations in more than 60 countries worldwide. For more information, please call 909-606-7733 or visit www.sundancespas.com

error: Content is protected !!