Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Sundance® Spa, Jakuzi Deneyimini Şekillendiren Bir Seri Sundu.

680 Serisi, ilk kez bahçe jakuzisi alacaklara ekonomik bir lüks sağlıyor.

CHINO, Kaliforniya

Yuvarlak, kare ve üçgen spalar, dünyanın en büyük akrilik spa üreticisinden opsiyon bakımından zengindir. Uygun fiyatlı bir seri olan Sundance® Spa 680 Serisi, bahçe jakuzilerinin şeklini tanımlıyor. Çizgideki her model küçük mekanları özel kılmak için tasarlanmıştır.

Sundance® Spa ürün geliştirme, tasarım ve pazarlama başkan yardımcısı Erica Moir şöyle söyledi. “Yatıştırıcı terapi jetleri, benzersiz boyutlar ve heyecan veren eğlence ve ışık seçenekleri vardır. 680 Serisini, başlangıç seviyesi alıcılar için konfor ve stil uyumu için mükemmel bir kombinasyon haline getiriyor” dedi. “Bu bahçe jakuzilerinin sağladığı rahatlatıcı ve canlandırıcı hidroterapi masajı, ilk kez jakuzi deneyiminde bulunanların beğeneceğinden eminiz.”

Geometrik şekilleriyle tanımlanan eğlenceli çizgi

Alıcılarını mükemmel bahçe jakuzisi ile ikiye katlar. Moir, “Birçok kişi yeterli bir alana ya da bütçeye sahip olmadıklarına inanıyor” diye ekliyor Moir. “Bu seri, uygun fiyatlı lüksün mümkün olduğunu kanıtlıyor ve spa, bir ailenin arka bahçesinde eğlence sağlamak için mükemmel bir yoldur.”

  • PEYTON: Bu bahçe jakuzisi kare olabilir, ancak rahat uzanma koltuğu ve rahat yan yana oturma de dahil olmak üzere altı hidroterapi istasyonunda kesinlikle modası geçmez. Peyton, LED aydınlatma, tasarımcı, paslanmaz çelik püskürtme ön kaplamaları vardır. 24 saat su devridaim pompası içerir. Bahçenizi ve yaşamınızı PEYTON ile özelleştirin.
  • RAMONA : Ramona’nın rahatlamaya yönelik 42 hidroterapi jeti ile gevşeyin. Yedi kişilik açık oturma düzeni ve bir şelale, içecek tutucu ve yastık başlığı gibi standart özellikler ile Ramona, insanları etkilemek için dizayn edildi.
  • DENALI™ : Geleneksel yuvarlak bu bahçe jakuzisi, sıradan bir şey değildir. Dört kişilik ve 20 terapi jetleri için yer alan Denali ™ Spa, evde ya da yamaçlarında ya zorlu bir çalışma ya da oyun gününden sonra mükemmel bir kaçış haline getirir.
  • TACOMA ™ : 12 terapi jetleri ile 2 kişilik oturma yeri olan, üçgen bir masaj havuzu Tacoma ™  güverte ve teraslar için ideal bir yer sağlar.

680 Serisi Bahçe Jakuzileri

Tüketicilerin seçebileceği dört renkten oluşan karanlık bir maun renkli sentetik kenarlık seçeneği ile satışa sunuldu.

Sundance Spas, Inc. Hakkında

Sundance Spa, 1979’dan beri spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance Spa, stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance Spas,  dünya çapında 70’dan fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunmaktadır. Komple bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve ısıtmalı masaj havuzları üretmektedir.

error: Content is protected !!