Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Jakuzi Müzik Sistemi Kalitesi Spa Sahiplerine Eşsiz Bir Müzik Zevki Yaşatır

Stereo-System Müzik Sistemi Kalitesi Spa Sahiplerine Eşsiz Bir Müzik Zevki YaşatırCHINO, California’da yenilikçiliği ile bilinen Sundance Spa Intelli-Sound&trade jakuzi müzik sistemi ile yeni bir sektörün öncülüğünü üstlenmiştir. JBL hoparlörler ve elektronik cihazları kullanarak kişiselleştirilmiş stereo sonata en son teknolojiye sahiptir. Üstün akustik özellikleri ile neme karşı dayanıklı malzemesi Sundance’in 880 Serisinin bütün modellerine uygulanabilir.

İntelli- Ses sisteminde müzik depolamak için bir gigabayt dahili sabit sürücü bulunur. USB portu herhangi bir bilgisayardan ve iPod için yapılan bölümde iPod® ve iPhone® ‘dan kolay bir şeiklde müzik aktarılmasını sağlar. Taşınabilir sistem/ MP3 çalar, CD oynatıcı, AM/FM radio gibi uygulamalar için geleneksel bir teknoloji olan, neme karşı dayanıklı olarak tasarlanmış 3.5 mm yardımcı port da unutulmadı. Tuş fonksiyonları kumandadan kontrol edilebilir.

Yüksek kalite stereo gelişmiş ses akışına da sahiptir. Spa başlıkların yanında bulunan ikili hoparlör mükemmel bir ses akışı sağlar ve sesin netliğini arttırır. Spanın içine yerleştirilen derin 15 cmlik subwoofer sesin su üzerinde yankılanmasını sağlar. İntelli-Ses Sistemi seçili modellerde ve 880 serisi ürünlerde opsiyonel olarak uygulanabilir.

Sundance Spas, Inc. Hakkında
1979 yılında A.B.D.’nin Costa Mesa, California bölgesinde kurulan ilk imalat tesisinden sonra, Sundance Spa dünyadaki en büyük akrilik spa imalatçısı ve distribütörü olmak için sürekli büyümüştür. Sundance tarafından üretilen taşınabilir ve zemine gömülebilen spalar ileri teknolojiye sahip, iyi dizayn edilmiş, dayanıklı ve tam donanımlı spa aksesuarları‘na sahiptir. Sundance Spa’ları dünyada 60 ülkeden fazla, 750 civarındaki satış noktalarında bulabilirsiniz. – See more at: https://taslak2.sundance-spa.com.tr/about-us/#sthash.6altJEx3.dpuf>

error: Content is protected !!