Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Sundance® Spa Firma Geçmişi

Şirkete Genel Bakış

Sundance® Spas Firma Geçmişi –  Sundance® Spas, Inc uluslararası alanda üstün tasarım için tanınmıştır. Dünyadaki en teknolojik olarak gelişmiş akrilik kaplamaların en büyük üreticisi ve garanti-sundance-spa Firma Geçmişi
distribütörüdür. Sundance® Spa, 1979’dan beri spa deneyimini mükemmelleştirdi. Jacuzzi Brands Corp şemsiyesi altında Sundance® Spas, stres giderme, sağlık restorasyonu ile ilgilenmektedir. Dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır.

Sundance® Spa’ların taşınabilir ve yerden ısıtmalı bahçe jakuzileri ve kapsamlı arka bahçe aksesuarları vardır. 750 özel perakende yeri ve dünya çapında 70’den fazla ülkede mevcuttur.

 Tarihçe

California, Costa Mesa’daki bir garajdan başladılar. Jim Clark ve iki oğlu Ron ve Chuck, gelişen plastik plakaları çevresinde bir iş kurdular. Başlangıçta otomotiv endüstrisi için aksesuarlar üreten Clarks, 1979’da taşınabilir jakuziye döndü. Üstün kalite ve performans sağlayan yenilikçi bir spa yarattı. Bu, Sundance® Dış Mekan Jakuzilerin doğumunu işaret etti. Antalya-Manavgat-2-300x224 Firma Geçmişi

Sundance® Spas, 1993 yılında dünyadaki rekor sayıda perakende satış yerinin bulunduğu uluslararası bir satış programının agresif lansmanı ile başarıya ulaştı. 1998’de Sundance® Spas, Jacuzzi Group Worldwide şirket ailesinin bir parçası haline geldi. Günümüzde Sundance® Spas dünyadaki teknolojik olarak en gelişmiş ve en kaliteli akrilik spaların imalatçısı haline geldi.

Ürünler ve Teknoloji

Sundance® Spa, akrilik kaplamaların tasarımı, geliştirilmesi, ısıtma ve filtreleme sistemleri, su  Kilizman-2-13-300x201 Firma Geçmişiarıtma ve programlama / kontrol sistemlerinde endüstriye öncülük etmektedir. Son yenilikler, Sundance® Spa sistemlerinin güçlü oldukları kadar etkili olmasını ve diğer spa üreticilerinin de, Sundance® Spas’ın hidroterapide yeni teknolojileri tanıtma konusundaki performanslarıyla eşleşmesini sağlamıyor. Aslında, Pool & Spa Profesyonelleri Derneği, prestijli John Holcomb Silver Spa endüstrisine teknik katkılar ödülü ile Sundance® Spa’yı onurlandırdı.

Sundance® Dış Mekan Jakuziler’ İlkler

Sundance® Bahçe Jakuzileri, birçok sanayide ilk özellik geliştirme ile alakalı. 1996 yılında, dünya çapında ISO 9001 Sertifikası alan ilk üretici oldu. Günümüzde, her Sundance® Spa modeli, her ürünün tasarımı, imalatı, kurulumu ve servisine uygulanan standartların en kapsamlı yönergesi olan ISO 9001-2000 sertifikasyon standartlarına sıkı sıkıya üretilmektedir. İmalat ve kalite süreçleri, bu sertifikasyonu korumak için düzenli olarak denetlenir.

Sundance® Spas, iPod® taşınabilir medya oynatıcıları için yapılmış bir yerleştirme istasyonuyla ilk stereo sistemini geliştirdi. Özellik, SunSound Stereo seçeneğiyle donatılmış bahçe jakuzilerinde standarttır.

Sundance® Bahçe Jakuzileri hakkında daha fazla bilgi için www.sundance-spa.com.tr adresini ziyaret edin.

 

error: Content is protected !!