Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Çağdaş Bahçe Jakuzileri, Göz Alıcı Bahçeler İçin

Çağdaş  780 Serisi Geliştirilmiş Görüntüsü ile Bahçenize Canlılık Katar.

SD_780_3qtr_2013_Chelsee_web-300x208 Göz Alıcı Bahçeler İçin Çağdaş Bahçe Jakuzileri

California’da bulunan dünyanın en büyük akrilik dış mekan jakuzi üreticisi Sundance® Spa, terapi edici ses ve görüntü özellikleri ile vücudunuzu sakinleştirecek ve komşularınızı etkileyecek çağdaş 780 Serisi spaları sunar. 780 serisinde bulunan modeller sıcak su hidroterapisinde en son gelişmiş özellikleri sunar.

Senkronize Işık ve Su Özellikleri
780 Serisinde bulunan SunRay™ senkronize ışıkları ile akşamları dış mekan jakuzinize hayat verir. Düşük voltajlı iç ve dış çeşit çeşit LED aydınlatma hoş bir keyif katar. Üst kontrol ışıklandırmaları ve opsiyonel dış ışıklandırma ile göz dolduran bir görünüm katar.

Sundance® Spa’nın eşsiz AquaSheer™ su özelliği, kullanıcıların kendi sakin su bahçesini oluşturmaları için farklı bir şeffaf tasarıma sahiptir. Doğanın yatıştırıcı sesleri ile sakinleştirici etkisi için arkadan aydınlatmalı şelaleye eklenen su sesinin olumlu etkisi.

Büyükten Küçüğe Beş Model
Büyükten küçüğe; Chelsee™, Hamilton™, Montclair™, Dover™ 780 serisini oluşturur. Küçük verandalar, 780 serisinin en küçük spası olan Dover™ için mükemmeldir. Bunun tam tersi olarak serinin en büyük spası olan Chelsee™ büyük bir aile ve bahçe için çok uygundur.

error: Content is protected !!