Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

780 Serisi Spalar, Jet Aksiyonu, Stil ve Kullanım Kolaylığını Artırır

780 Serisi Bahçe Jakuzileri – Sundance® Spa, 780 Serisi spalarını yeni tasarım çekiciliği, kullanımı kolay özellikleri ve geliştirilmiş performansıyla yeniledi. 780 Serisinin yeniden piyasaya sürülmesi, Serideki tüm modellerin önemli geliştirmeleriyle birlikte yeni bir modelin piyasaya sürülmesini içerir. Seçkin, yüksek güçlü bir jet koltuk ve araç gerektirmeden kolay erişilebilen bir yan panel kapağı, heyecan verici değişiklikleri yansıtıyor.

chelsee 780 Serisi Spalar Kullanım Kolaylığını Artırır.

Yeni Tasarım Çekicilik, güzellik ve fonksiyonun, her spaya paslanmaz çelik jet trim ve LED aydınlatmalı Aydınlatılmış AquaSheer™ Şelale gibi özelliklerde harmanlandığı şekilde gösterir. Kademeli suyun rahatlatıcı görme ve sesini elinizin ucuna getiren bir açma / kapama kontrolü içerir. Çok renkli SunRay™ LED aydınlatma paketi, spa’nın sualtı çevresine ve taban bölümüne prim ışıkları eklemek üzere tekrar tasarlanmıştır.

Sundance® Spas’ın Kıdemli Ürün Müdürü Larry Ovalle

“Tüketiciler paslanmaz çelik jeti sever, bu nedenle 780 Serisi bahçe jakuzilerimizde bu standardı hazırladık” dedi. “Püskürtme uçlarının şimdi bahçe jakuzisine yerleştirilme şekli sırt için daha rahat” dedi.

Daha önce hiç olmadığı kadar kullanımı kolay olan  780 Serisi bahçe jakuzileri, CLEARRAY® Su Arıtma Sistemine kolayca erişebilen ve kabini temiz ve nihai bir görünüm kazanan benzersiz Aracı Serbest EZ-Access kapısını sergiliyor. ITouch kontrolleri de daha iyi okunabilirlik için geliştirildi.

Performans iyileştirmeleri, Seri’yi paketin önüne getiriyor. Dinamik Akış Sirkülasyon Pompası, suyun hareket etmesini sağlar ve spa suyunun daha uzun süre temiz kalmasını sağlar. Yeni Vortex™ Terapi Koltuğu üstün Sundance hidroterapisi sağlar. Bu etkileyici terapi koltuğundaki güçlü Vortex jetleri ve tamamen yeni Mini-Vortex jetleri kombinasyonuna hiçbir şey yaklaşamıyor. Her spadaki jetler, derin rahatlatıcıdan güçlü bir canlandırmaya kadar profesyonel kalibre hidromasajı sunar.

Ovalle’ye göre, “Yeni Montclair™ modeli, popüler bir boyut ve şekil konfigürasyonunda tasarlanmış, 33 inç yükseklikte bu düşük profilli spa, giriş ve çıkışlarda en kolay spa olabilir Montclair’in dar dar alanı dikdörtgen avlu ve avlular için mükemmel bir uyum görevi görüyor. ”

Spa modeli tarafından yapılan ilave iyileştirmeler şunları içerir:

Hamilton™ spa’nın uzanma koltuğu tasarımı geri dayanım ve rahatlama için daha belirgin olan kol dayamalarını içermektedir. Jet hareketin tamamını genişletmek için tasarlanan Hamilton, ağrıyan baldırların, gergin boyunların ve ağrıyan ayakların rahatlamasını sağladı.

Chelsee™ modeli, tercih edenler için daha güçlü masajlar sağlayan, jetlerin miktarı iki kat daha fazla olan bir ayak kubbesi ile yeniden piyasaya sürüldü. Chelsee daha fazla SMT (Yatıştırıcı Kas Terapisi) Fluidix ™ jetleri ile gelişmiş bir jet düzeni ile rahatlık ve çeşitli terapötik ve rahatlatıcı masaj türleri sunar.

Dover™ modeli için yeni: daha fazla masaj çeşidi, dinlendirici bir şelale, daha fazla kontrol ve daha fazla yerde daha fazla ışık için yeniden yapılandırılmış bir jet düzeni.

Ovalle, “780 Serisi bahçe jakuzisindeki değişikliklerden dolayı çok memnunuz ve tüketicileri bu modelleri piyasadaki diğer modellerle karşılaştırmaya davet ediyoruz” dedi. Yeni bahçe jakuzilerinin bu baharda kullanıma sunulması bekleniyor.

Sundance® Spas, Inc Hakkında

Sundance Spa, 1979’dan beri spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance®Spas, stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance® Spa, dünya genelinde 70’den fazla ülkede özel perakende satış yerlerinde bulunan eksiksiz bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve yerden ısıtmalı bahçe jakuzileri üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen 0232-4635700 numaralı telefonu arayın veya https://taslak2.sundance-spa.com.tr/ adresini ziyaret edin.

Email gönderin.

error: Content is protected !!