Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

780 Serisi Dover Küçük Ölçekli Bir Jakuzi Olarak Büyük Bir Hidroterapi Sağlayabilir

780 Serisi Dover – Sundance, Orta Ölçekli 780 Serisinin bir parçası olan New Dover™ Spa’sını Başlattı

CHINO, California. Yeni konutların büyüklüğü küçülmeye devam ederken, bazı ev sahipleri, arka bahçelerinde bulunan sınırlı alanı en üst düzeye çıkarmak için uğraşıyor. Küçük bir terasın veya bahçenin kısıtlı kare alanı içine rahat gevşeme için, kendine yeten bir bahçe jakuzisi eklenmesidir. Sundance’ten yeni Dover modeli, kent sakinleri ve boşluğa-bilinçli banliyölerde aynı mükemmel bir çözüm sunuyor.

Yalnızca 69 “x 82” (175,5 cm x 208,5 cm) boyutlarında ve üç kişilik oturma alanı bulunmaktadır. Küçük ölçekli ayak izi ile Dover, genellikle daha büyük bahçe jakuzileri için ayrılan birçok özelliği yoğunlaştırarak yüksek kaliteli hidroterapi sağlar. Bu spadaki her koltuk, farklı bir su masajı deneyimi sunar. Sundance’in patentli, yüksek performanslı Fluidix ™ jet ailesinden bir dizi jeti ile donatılmıştır. Dover, 22 hidroterapi jeti vasıtasıyla özelleştirilebilir canlandırmayı sunar.

Dinlenmek için tasarlanmıştır. Usta bu bahçe jakuzisine ayrıca her koltukta rahat bir yastık vardır. İstediğiniz zaman keyfini çıkarabileceğiniz huzurlu bir AquaSheer ™ şımarık şelale bulunmaktadır. Çok renkli SunRay ™ sistemi, LED aydınlatmalı şelalesi vardır. Ayrıca üst taraftaki kontrol düğmeleri boyunca su çizgisinin hem üstünde hem de altında bir gece parlaklığıyla geceyi aydınlatıyor.

Sıkı mekanlara kolay kurulum yapmak için Dover, sadece dar kapılardan veya aralıklardan geçebilecek şekilde yalnızca 30,5 inç (77,5 cm) uzunluğa sahiptir Basitleştirilmiş kurulum, tak ve çalıştır kolaylığı için opsiyonel 120 volt elektrik konfigürasyonuyla devam eder.

Sundance Spas, Inc. Hakkında

Sundance Spa, 1979’dan beri spa deneyimini mükemmelleştirdi. Sundance Spas, stres giderme, sağlık restorasyonu ve dengeli yaşama ortamı yaratma gibi hidroterapi yardımları ile sağlık ve yaşam biçimlerini iyileştirmeye adamıştır. Sundance Spas, Inc. dünya çapında 70’dan fazla ülkede 750 özel perakende satış yerinde bulunan komple bir aksesuar serisi dahil olmak üzere taşınabilir ve yerden ısıtmalı küvetler üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen 909-606-7733 numaralı telefonu arayın veya www.sundancespas.com adresini ziyaret edin.

error: Content is protected !!