Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Bahçe Jakuzisi Kurulum Planları 

Alaçatı_720x482 Bahçe Jakuzisi Kurulum Planları

Kurulum – Bahçe Jakuzisinin sonradan bir eklenti olduğu izleniminden kaçının.

Yeni bir Sundance® Spa için kurulum planınızı önceden yapın. Bir bahçe jakuzisi planı yapmanız, “yerleşik” bir bakış elde etmenize ve jakuzinin bir eklenti olduğu izlenimini vermemesine yardımcı olur.

Bahçe jakuzisi kurulumu için veranda, güverte veya bahçenizin boyutlarını göz önünde bulundurun. Tasarım fikirleri için ev ve bahçe dekorasyon dergilerini inceleyin. Ve Sundance® Spa almış kişilerin jakuzi kurulum fotoğraflarını araştırın. Katalog Talebiniz için TIKLAYINIZ

  • Genellikle evden bahçe jakuzisine  tahta, beton veya duvarlarla kaplı bir verandadan geçerek ulaşılır. Fakat siz ulaşım için ikinci bir yol ya da bütün bahçenize, evinize ve jakuzinize ulaşan çim bir alan oluşturabilirsiniz. Basamaklardan çim alana geçiş yaptığınız yer bitkileriniz ve havlularınız için uygun bir alan olabilir.
  • Bahçe jakuzinizden evinize geçiş yaptığınız çim alanın taşlarla güçlendirilmesi:
    • Toprak örtüsünün (çim ya da ektiğiniz bitkiler) büyümesine izin vererek sert zemin ile yumuşak zeminin kaynaşmasını sağlar.
    • Redwood zemin için güzel bir patika oluşturmanızda şık bir seçim olabilir. Eğer bahçe jakuzinizi koyduğunuz teras duvar ise tuğla, kaldırım taşı ya da kiremit ile uyum sağlayabilir.
  • Sundance® Spa modellerinin çoğunda bulunan şelale ve spa iç ışıklandırmalarıyla uyumlu, patikanıza yol boyunca güzel bir bahçe ışıklandırması döşeyebilirsiniz. Bilgi almak için TIKLAYINIZ

Geri-Dönmek-İçin-Tıklayınız-e1513417758984 Bahçe Jakuzisi Kurulum Planları

error: Content is protected !!