Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Bahçe Jakuzileri KarşılaştırmasıUrla_720x482 Bahçe Jakuzi Karşılaştırması

Bahçe Jakuzileri Karşılaştırması – Bir bahçe jakuzisi için piyasada bulunan herkes jakuzi karşılaştırma aşamasından geçmelidir. Bu önemli bir süreçtir. Dikkatli bir jakuzi karşılaştırması, jakuzilerin seçenekler dahil olmak üzere birbirine karşı değişik özelliklerini gösterebilir. Karşılaştırmalı jakuzi alışverişi de benzersiz isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olur. Katalog Talebiniz için TIKLAYINIZ

Bahçe jakuzisini karşılaştırma işleminde zorluk, elmaları portakallarla karşılaştırarak sonuç alabilmenizdir. 6-7 yetişkinin bulunduğu bir jakuzi, tam gövdeli bir uzanma koltuğu, ancak daha az kişinin oturacağı bir jakuziyle kıyaslanır mı? Daha büyük jetler, daha fazla jetler veya her ikisini birden almak daha iyi olur mu? Bazı karşılaştırmalar biraz araştırma gerektirirken, jakuzi özellikleri karşılaştırmaları kişisel tercihlere bağlı olabilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa’nın sunduğu üç temel şekil vardır: Standart (kare veya dikdörtgen) Üç köşeli veya yuvarlak.

hot-tubs-comparison2 Bahçe Jakuzi Karşılaştırması

 1. Standart Köşeli: Eskiden, standart dış mekan jakuzileri yuvarlaktı. Günümüzde, standart bahçe jakuzisi,  kare veya dikdörtgen şeklindedir. Tüketicilere daha fazla seçenek sunmak için standart bahçe jakuzisi şekilleri gelişti. Sundance® Spa, kare veya dikdörtgen bir spa ile farklı yüksekliklere göre, farklı oturma seviyeleri katmakta ve uzanma koltuğu eklemektedir. Aynı zamanda koltukların daha rahat olmasını sağlar. Buna ek olarak, SUNDANCE® SPA jakuziye girmek için, spa içinde farklı seviyeler yaratır.

2. Üç Köşeli: Tacoma ™ Sundance® Spa’nin dünyadaki üç köşeli taşınabilir tek dış mekan jakuzisidir. Üçgen şekilli tasarımı ile bu spa, küçük alanlar için ideal olan bir köşeye rahatça sığar.
Tacoma, büyük bahçe jakuzilerine sahip olan aileler arasında da çok popülerdir. Çocukların taşınması ve büyük bir spaya ihtiyaç duyulmaması nedeniyle, bu çiftlerin tercih ettikleri bir spadır.

3. Yuvarlak: Sundance® Spa’ın Denali ™ modeli, birçok insanın nostaljik ve cazip bulduğu yuvarlak bir spa şeklini sergiler. Sundance® Spa, klasik olan yuvarlak şekilli bahçe jakuzisi üretmeye devam eden az sayıdaki üreticilerden biridir. Ayrıca, yuvarlak bahçe jakuzileri söz konusu olduğunda, başka bir şirketin tasarımında böyle çeşitli ürünler sunmadığını da göreceksiniz. Sundance® Spa jakuzi karşılaştırması için, çizelgemizi talep ederek, hangi spanın sizin için en uygun olduğunu belirleyin.

Sundance® Spa bahçe jakuzileri, 4 çeşit serinin her birinin diğer bahçe jakuzileriyle karşılaştırmasını yapmaya davet ediyor. Beş farklı masaj havuzu serisiyle her bir seri, bahçe jakuzisi yaşamında farklı bir yaklaşım sunar. Lüks bir  masaj havuzu, enerji verimli bahçe jakuzisi, mükemmel stil sunan Sundance® Spa jakuzilerini “Sundance® farkı” ile imal eder. Daha fazla bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

images-1 Bahçe Jakuzi Karşılaştırması

Sundance® Spa’nın bahçe jakuzileriyle diğer üreticilerin jakuzilerini karşılaştırdığınızda avantajlarımızı göreceksiniz. Jakuzilerimizin çeşitli modelleri, Consumers Digest dergisi tarafından yıllar boyunca “En iyi Satın alınan ürün” olarak adlandırılmıştır. İlk imalat tesisini 1979’da açan Sundance® Spa, 70 ülkede 1000’i aşkın perakende satış noktasıyla akrilik kaplamalarda dünyanın en büyük üreticisi ve distribütörü oldu.
Katalog Talebiniz için TIKLAYINIZ

error: Content is protected !!