Telefon

+90-533-599-2728

E-posta

iletisim@sundance-spa.com.tr

Peyton_couple_close_2100x1400_300_RGB-1024x683 680 Serisi

680 SERİSİ

680 serisi küçükten büyüğe çeşitli boyutlarda ekonomik masaj havuzları içerir. Sundance® Spa her bahçe için her biçim ve ebatta masaj havuzu üretir. Zekice tasarlanmış , küçük dış mekan jakuzileri pratik olarak her yere sığar. Düşük profilli küçük spalar tasarımı ve spaya kolay  giriş sağlar. Ultra ve çok yönlü küçük bir bahçe jakuzisi tasarımını Sundance®’ Spa’ya bırakın.

Evinize bir Ramona™, McKinley™, veya Peyton™ spa’lardan birini götürün ve büyük eğlence için hazırlanın. Bu dış mekan jakuzileri, aile ve parti gruplarınız için size birçok alan imkanı vermektedir. Bu üç modelde, şelale, içecek hazneleri ve rahat baş yastıkları gibi Sundance® Spa’nın favori özellikleri standarttır. En iyi spa deneyimi için Ramona™, McKinley™ ve Peyton, paslanmaz çelik jetlerin ve baştan çıkarıcı Led aydınlatmaların da dahil olduğu standart özelliklere sahiptir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Toplam gevşeme sağlamak için kendinize biraz vakit ayırın. Huzurlu olarak tek başına veya şirketteki arkadaşlar ve ailenizle, stres atmak veya sadece daha iyi hissetmek için zaman yaratın. 680 Serisi, Sundance® Spa’nın hayatınızın bir parçası haline gelmesini sağlar. Her Sundance® Spa modeli, pek çok yönden daha iyi hissetmenize yardımcı olduğu bilinen bir ısı kombinasyonu, kaldırma kuvveti ile klasik bir Sundance® Spa hidroterapi masajı sunar.

En iyisini aldığınızdan emin olmak istediğinizi biliyoruz. Sektöründeki birçok sertifika, ödüller, ve onur ile Sundance® Spa tarafından üretilen 680 Serisi dış mekan jakuzileri, daha fazla özel seçenekler sunuyor. Sundance® Spa’nın ürettiği bu bahçe jakuzileri, diğer spa üretim hatlarında bulunmayan şekil ve boyutlardadır. Bunlardan bir kaçı PRADO ve küçük boyutlu ALICIA modellerimizdir. En önemlisi, 44 yıllık Sundance® Spa tecrübesi, 680 Serisi Dış Mekan Jakuzilerinin tasarım ve üretime büyük önem vermektedir ve her biri kapsamlı bir garanti ile desteklenmektedir – en iyi kalite ve dayanıklılık güvenceniz.
Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Size uygun Sundance® Spa 680 SERİSİ bahçe jakuzisini bulmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki modellerimizi TIKLAYINIZ ve inceleyiniz.

680 MODELLERİ

680 McKINLEY Üst Görünüm

Image 1 of 11


680 RAMONA Üst Görünüm

Image 1 of 11


680 EDISON Üst Görünüm

Image 1 of 11


680 PEYTON Üst Görünüm

Image 1 of 11


680 PRADO Porcelain_Üst Görünüm

Image 1 of 13


680 ALICIA Üst Görünüm

Image 1 of 18

error: Content is protected !!